Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depreszió ellen?

Figyelt kérdés
Már anyit meg anyira streszelek szinte mindenen hogy már rámegy az egésegemre. Mit csinálják hogy ne streszeljek?

2015. dec. 14. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a bajod hogy stresszel ? Mi idegesít?
2015. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az osztályom mert szinte mindenki lennéz

A szüleim meg nagyszüleim is mert minden héten megkérdezik hogy na van már barátnőd de nem fogják fel hogy sose lesz.

Az is idegesít sőt már sírni tudok hogy ha látok egy csókolózó párt. 16/F

2015. dec. 14. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:

haver ne legyél ratyi plz

ha csak ezért néznek le akkor fura helyen laksz te, tavaly balalgtam középsuliból és nálunk a fiúk majd felének 1x nem volt barátnője (lányoknál is hasonló kb. pasival)

am ez lehet nem fog mindenkinek tetszeni de a marihuána természetes stresszoldó, a pszichés betegeknek is ilyesmit írnak fel. saját tapasztalat, tényleg segít, csak persze vigyázni kell nehogy beszippantson, mert van olyan is, bár nem túl sűrűn, ellenben a kormánypropagandával.

vagy ha tényleg elszánt vagy: Változz meg!

2015. dec. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Depresszió....amikor minden egyes r*h*dt kocsi elé kiugranék.....amikor körülöttem a rib*n*ok elvannak az 50 kilós páwakölkökkel akikbe lélegzetvételenként belerugnék háromszor ....hmm ..nem is tudom ... Találj olyan barátokat akik hasonlítanak rád ( a közelemben már nincs sok ilyen az utcán is megörülök, ha normális embert látok mert már nagyon kevés van ) Tartsd nyitva a szemed! De addig legyél el a gondolataiddal :3
2015. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!