Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik depreszió ellen...

Létezik depreszió ellen gyógyszer?

Figyelt kérdés
Egy lányt kivéve (átvitt értelemben értem h egy lány is gyógyszer lehet)
2010. júl. 17. 22:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Persze, léteznek hangulatjavító gyógyszerek - csak nem érdemes rákattani. Mi nyomja a lelked?
2010. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nem mindegy, hogy valóban, orvosilag depressziós vagy, vagy "csak" sz.r a kedved...
2010. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
hát dobtak egy fél éve és rájöttem h ebben az életben asszem nekem már nem lesz senki...csak nehéz legbelül elfogadni
2010. júl. 17. 22:56
 4/19 anonim ***** válasza:
hát ez nem hiszem, hogy depresszió
2010. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Regelj be esetleg társkereső oldalakra és keress valakit, ha máshogy nem megy
2010. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 tetro ***** válasza:
ez nem depresszió
2010. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
úgy már az h ha nem az 1.n laknénk ahonnan max a kezemet töröm el akkor már nem lenne ez a kérdés itt?
2010. júl. 17. 22:59
 8/19 anonim válasza:
Csöngess fel a fenti szomszédhoz aztán ugrás, ha egy nő miatt ekkora vadbarom vagy, akkor hajrá, és itt nem az a kifogás, hogy szerelmes vagy/voltál. El kell fogadni, túl kell lépni rajt. Én is megtettem, nehezen, de talán sikerült.
2010. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerelmi bánatod van nem depid, amúgy minden betegség átvészelésében nagy szerepe lehet egy társnak.

A baj csak az hogy a lelki betegek minden súlyt a párjukra raknak és csodát várnak tölük pedig nekik kell szembe nézni az életükkel.

2010. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
De ha öngyi leszel, akkor a pokolra jutsz automatica. Akarsz még szenvedni örökké egy nő miatt?:) csajozz be, ne sajnáltasd már magad.vazze
2010. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!