Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátom és mégis egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom és mégis egyedül érzem magam, ez normális? Ilyenkor mi a legjobb teendő? ) : Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátom, másfél éve együtt vagyunk.

Nálam a párkapcsolat sosem csak annyit jelentett,hogy együtt megjelenünk valahol, szexelünk és kész, hanem mindig is egy igazi társra vágytam, aki úgy társam lelkileg is, mint testileg.Akiben teljes mértékben megbízhatok, és mindig számíthatunk egymásra,jóban rosszban, akivel a legféltettebb titkaink is megoszthatjuk egymással, illetve együtt segítjük egymát előre az életben, kitartunk egymás mellett, hisz úgyis olyan romlott a világ, jó ha valakivel összefogsz és ketten vagytok egymásnak. Mindig olyanra vágytam,aki szintén így képzel el egy kapcsolatot ,és ő benne megtaláltam ezt.


Nagyon jó is volt minden, de mióta váltott munkahelyet megváltoztak a dolgok. Csak hétvégente látom, jó esetben itthon van még hétfő délig.

Ezek a napok nagyon jól telnek, hétközben valahogy kibírjuk. Nekem most eléggé stresszes minden a sulival, néha olyan jól esne, ha valaki mellettem lenne és vigasztalna.

Már kb másfél hónapja tervezzük,hogy egy napot elkér,és eljön velem egyik fontos vizsgámra, erre kiderül,hogy nem jöhet el,mert megint elküldték a ....ba.

Egyedül nem tudok elmenni mivel 150 km-re levő városban van,ahol csak 2-3x jártam, és ahova mennem kell ott egyszer sem, ráadásul nem Magyarországon élek.

Tudom,hogy nem az ő hibája, de annyira rosszul esik, hogy szinte senkire sem számíthatok az életben...és az,hogy van egy társam ,de olyan mintha mégsem.

Magányos vagyok...

Mennyire normális ez? Annyira elvagyok keseredve emiatt :((

18L


2015. okt. 13. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek róla! Ha tényleg szereted és vele képzeled a jövőt, akkor meg kell tudnod mondani neki, hogy nem jó a jelenlegi helyzet, és dolgozhattok együtt azon, hogy ez megváltozzon!
2015. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy rövid megjegyzés: 18 évesen térképpel illene odatalálnod, ahova menned kell, nem kell neked bébiszitter. A "nem tudok elmenni" és a "nem merek elmenni" két különböző fogalom. Nagyon félelmetes a világ, de menni kell és csinálni kell, mert nem jutsz előrébb!
2015. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnálhatod, hogy van barátod, mert így lemaradsz rólam. :)
2015. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Őszintén nem is merek elmenni,félek egy ismeretben városban ismeretlen helyre menni egyedül, annyit vonatozni, és anyám is folyton riogat, akárhogy vagyok 18éves lehet megmondaná,hogy nem enged...:/
2015. okt. 13. 16:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyan mar, ne legyel ennyire eletkeptelen.


18 eves vagy, nem 12, megnezed terkepen, felirod a cimet, odatalalsz. Ha meg elbizonytalanods, megkerdezel valakit az utcan. Nem atomfizika. Erre nehogy mar barki szabit vegyen ki, komolyan bebiszitter kell ennyi idosen?


A masik meg, hogy ideje lenne minden teruleten nemi onallosagot gyakorolni, mert ha a masikba csimpaszkodsz minden egyes aprosag miatt, az nagyon megbosszulja magat kesobb.

2015. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 12 vagy 13 évesen egyedül fel tudtam menni Budapestre vidékről vonattal, meg még metróztam is és a Deák téren sem ragadott magával és sodort el a hömpölygő tömeg, akkor a te esetedben nem tudom miről beszélünk.
2015. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Talan nem kene ennyire a parodtol fuggeni. Eloszor legyel onallo es eletkepes, ne a masiktol vard a megoldast.


Mert most emiatt erzed, hogy maganyos vagy. Mert persze, hogy kenyelmesebb, ha valaki mindig fogja a kezed. Talan valtoztatni kellene.

2015. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!