Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szemüveges, ijesztő fejű,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szemüveges, ijesztő fejű, gizda, gyerekes fiúnak lehet szép, jó testű barátnője?

Figyelt kérdés

A gizdaság ellen edzem, a többi ellen nem tudok tenni.

16f



2015. dec. 21. 22:54
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

A gizdát itt nyilván úgy értem hogy vékony.

A gyerekességet meg úgy hogy vicces vagyok, csak már túlságosam, mindig túlzásba viszem amiből már párszor baj is volt :D

2015. dec. 21. 23:01
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
nem...ha nem szabnal olyan felteteleket amik joval meghaladjak a te kinezetedet a masik nemmel szemben akkor baratnod lehetne,de o valoszinuleg rad hasonlitana.. tehat probald meg ezt felmerni magadban,mert azert ne csodat varjunk es azt,hogy majd nekunk minden jo meg lesz,ha mi egyszer nem ugy nezunk ki,mint amilyen partnert lefestunk magunknak.. ;) :) Sok sikert 14/L
2015. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha ilyen idióta kérdést tud feltenni, az jelentősen rontják az esélyeit.
2015. dec. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Van pénz?
2015. dec. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Miért lenne idióta kérdés?

Egyébként edzem, nem leszek mindig ilyen gizda. De miért ne lehetne a barátnőd szebb nálad? Olyan furcsa nekem hogy sokan ezt mondják, valahogy csak lehet?!

2015. dec. 21. 23:08
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A lanyoknak is vannak elvarasaik es ugy nem fog senkinek tetszeni valaki ha ugymond nem eri el az o szintjet. Peldaul (nem en vagyok az univerzum legszebb lenye meg egoista sem vagyok ne ertse felre senki) ha hozzam idejon egy kover (tenyleg nagyon kover) hulye (de ugy ertve hulye, hogy elmond neki valaki valamit es utana napokon keresztul visszakerdez mondvan,hogy o nem erti) egyszeruen idegesito fiu akkor nem sajnalom nem fog bejonni,mert nem az esetem. Ilyen egyszeru a keplet :)
2015. dec. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy jó, nekem a külső számít. De csak van olyan lány akinek csak a belső... és összejövünk. Mondjuk. Valami ilyesmire gondolok, ha van ilyen
2015. dec. 21. 23:14
 8/23 anonim ***** válasza:

"Miért lenne idióta kérdés? "


- Mert 'lehet' két dolgot jelenthet:

szabad: ugyan ki tiltaná meg?

lehetséges: semmi nincs, ami logikailag kizárná a lehetőséget. Főleg azért, mert szubjektív, ki az ijesztő fejű, ki a szép, ki a gyerekes stb.

2015. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ha valakinek ijesztő a feje az miért lenne szubjektív? Egyszerűen ijesztő, ezzel nincs mit kezdeni.
2015. dec. 21. 23:21
 10/23 anonim ***** válasza:

Lesznek, aki ellenkezőjét mondják. Főleg lányok. Leginkább olyan lányok, akiknek semmilyen kapcsolatuk nincs, vagy ha van is, nincs benne sok köszönet.

Őket iszonyatosan felháborítja, ha egy szemükben nem olyan vonzó fiúnak szép barátnője van (ő szavukkal élve: "hogy lehet ennyi lúzernek jónője?"). Ha tudnék, nevetnék rajtuk, de inkább szánom őket.

2015. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!