Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már minden lány foglalt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már minden lány foglalt?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy minden lány aki tetszik, akit szeretek, annak egy idő után lesz pasija?

Mind olyan hamar elmegy egy másik fiúval...

Belém miért nem szeret egyik sem? :(



2015. dec. 22. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van csak én lány vagyok...
2015. dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Majd lesz valaki... Kitartás :)
2015. dec. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, fiúknál is aki jóképű, annak a kisujját se kell mozdítania, öt lány egyből beleszeret és elvisz egyet, a többiek meg maradnak alsóbbrendűek :(
2015. dec. 22. 23:14
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát sajnos a többség már az :(

Hiába tetszik nekem is valaki ha messze lakik és ráadásul foglalt is :/ közelben meg senki :s

2015. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

a média beléjük nevelte nem tudsz sok mindent csinálni

kivéve azt hogy te még jobb pasi leszel annál akihez dögledeznek a csajok.

2015. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Emberek! Fel a fejjel! :) Nem minden lany egy harpia van olyan akinek (pl nekem is) a belso a fontos :) De teny,hogy azert minimalisan meg kell,hogy fogjon az adott szemely kulseje ezt nem lehet elvarni.. Mindenkiben van egy keves felszinesseg. Ez van. Draga termeszetanyank adta nekunk ezt a csodas itelokepesseget :D Es nem tehetunk rola. Minden lany fejeben van egy lista amin szerepel 1/2 dolog,hogy mit is keresnek valakiben kulsoleg. :) Eloszor ugyis tetszik a masik es utana megfog a szemelyisege es onnantol nevezhetjuk az erzelmet szerelemnek. Mindkettonek meg kell fognia. :) 14/L (Igen tudom,hogy fiatal vagyok es nem is tudom mi az a szerelem blabla,de megis szeritnem ilyen :) )
2015. dec. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is így gondoltam. Aztán rájöttem, hogy nem is így van, csak nem láttam a fától az erdőt. Ne merüljetek el az önsajnálatban, kár lenne. Vagy nem tudom, én hiszek a szerelemben.

"Mind olyan hamar elmegy egy másik fiúval... "

Kérdező, magától nem fog senki az "öledbe pottyanni". Küldj "jeleket".

Amúgy könnyen lehet, hogy valaki szerelmes beléd, csak nem mer kezdeményezni.

2015. dec. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha fiú kezdeményez nagy a visszautasítás esélye. Egy fiúnak kevésbé valószínű hogy visszautasít egy lányt. Így ha egy lány szerelmes szerintem kezdeményezzen ő. Sokkal több siker lenne szerelem terén. Ennyi.
2015. dec. 22. 23:30
 9/13 anonim ***** válasza:
én pl. nem vagyok foglalt :D de amúgy ez néha fordítva is igaz:/
2015. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 El Greco ***** válasza:
Jaj de egy cipőben járunk, kérdező...
2015. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!