Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy összes lány akit ismerek és tetszik, az foglalt?

Figyelt kérdés
Az ismertségi körömben minden lány foglalt aki bejön nekem. Illetve ha megismerek valakit, és tetszik, meg már kezdek vonzódni hozzá, arról mindig kiderül ,h van barátja. A saját korosztályomban(20-24 évesek) minden általam ismert csinos lánynak van párja, és a legtöbbnek egy nálam 5-8 évvel idősebb csávó. Egyetemre járok, nem könnyű szakra ami eléggé lefáraszt ,így nem marad energiám párkeresésre, pedig jó lenne, ha lenne párom, mert az feltöltene, sokkal energikusabb lennék, és az egyetemen is jobban teljesítenék. Az egyetemen azok az évfolyamtársaim sokkal energikusabbak és jobban teljesítenek, akiknek van párjuk. én viszont mostanában elég fáradt vagyok, nehézkes,belefáradtam az egyedüllétbe, de nincs energiám társkeresésre, már unom hogy mindig kiderül, h foglalt lány után teperek.

2015. nov. 2. 10:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
Hát keress olyat, aki nem foglalt. El se hinnéd, hány normális, aranyos szingli nő van, csak találnál közülük neked valót. Ne add fel! :)
2015. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%

Alapszabály: Minden jó nő foglalt. Aki nem az is csak azért nem mert Mr.Izompénznagyfarokmenőbunkóarc-ba zúgott bele aki le se szarja.


#1 - szingli nő? :D Olyan nem lesz köztük aki egyszerre normális, jó, szép és mindezt egyben. Akkor vagy találsz szép-de-hülyét vagy normális-de-rusnyát.

2015. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%

Ez szerintem olyan, hogy ismersz 5 nőt és mind foglaltak. Meg hogy megismersz évente 2 nőt és ők is azok.


Sokkal-sokkal több nővel kellene ismerkedned. Amíg nem mész oda heti szinten 2-3 (évi szinten 100-150) neked tetsző, ismeretlen lányhoz ismerkedni, addig sehol nem vagy és nem ismered a saját határaid.


Túl kevés lánnyal ismerkedsz, ez a te fő bajod szerintem

2015. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát jó, de nincs szerencsém. Pedig átlagosnál jobban nézek ki, nincsenek önértékelési problémáim, elégedett vagyok magammal és anyagilag is stabil lábakon állok. Rokonok ismerősök mindig csodálkoznak, hogy hogyhogy nincs barátnőm, mert nekem biztos mind a 10 ujjamra jut, de hát nem.
2015. nov. 2. 11:09
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

#1 vagyok, 20 éves nő, nem vagyok ronda és igénytelen, és nincsenek az egekben az "elvárásaim". Ha hiszed, ha nem, én forgok női körökben, és tényleg rengeteg ilyen lány van, csak nem mindegy, hogy ti kesergő férfiak kiket vesztek észre.


Komolyan úgy imádom amikor azt tettetitek, hogy férfi létetekre minden nőt ismertek a világon.

2015. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Igen hát tény, hogy nem ismerkedem sokat.


Nincs időm és energiám annyi lánynál próbálkozni.

2015. nov. 2. 11:11
 7/22 anonim ***** válasza:
55%

#5


De hol, mégis hol?


A rusnya böske nem ér mint lehetőség. A 180 kilós Bömbike sem.


Az a probléma, hogy akikről írsz valószínűleg szélsőségesen zárkózottak vagy az van amit én mondtam hogy bele vannak zúgva Mr.Izomtahóba és addig mindenki más sztornó.

2015. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

Egyetemek, könyvtárak stb környékén sok ilyen lány van.


És tényleg nem csak csúnyák/kövérek.


De ha csak a legszebb nőket veszitek észre, akiknek semmi hibájuk nincs, akkor nem is értem, miért csodálkoztok, ha foglaltak.


Ne általánosíts légyszi. Nem minden úgy van, ahogy azt te bemesélted magadnak, hogy neked könnyebb legyen siránkozni.

2015. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Kár, hogy ez fordítva brutálisabban működik. A primitív diznin meg japán animéken felnőtt csajok igényei valahol egy "messzi-messzi galaxis" magasságában vannak.
2015. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
Kár, hogy ezt annyira elhitted már magadnak, hogy el se tudod képzelni, hogy vannak nők, akikre ez nem igaz, és még szinglik is.
2015. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!