Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit néztek meg inkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit néztek meg inkább egy fiún? Az arcát, vagy a testét, izmos, magas stb?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van 2 srác, az egyik egy jóképű, stílusos, jól szituált de alacsony (170cm) átlagos/vékony alkatú srác, VAGY egy magas (185cm), sportosabb alkatú átlagnál kicsit kevésbé jóképű és egyszerűen öltözködő (nem követi a divatot, régi ruhákban jár) srác. Kit választanátok? Kinek adnátok inkább esélyt ismerkedésnél, ha odamenne hozzátok valamelyiket elküldenétek? (pl. első túl alacsony, másodiknál meg esetleg nem fog meg semmi a külsejében mert teljesen átlagos kinézetű)

2015. dec. 23. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem csak az a lényeg h nálam magasabb legyen :D vagy velem egy magas. mert én is magas vagyok.

meg persze az arcát azt megnézem nyilván. ruhák meg hát járjon abban ami neki tetszik :)

2015. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én az elsőt választanám. :) Magasabb nálam még így is. De az is számít hogy a személyisége milyen. :)


14/L

2015. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én magasabb vagyok mint 170 ezért inkább a magasabbat választanám.... de sok alacsony lány van..
2015. dec. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom az mellékes hogy rohadtul nem ez alapján döntenék, hanem hogy melyik hogy viselkedik. A barátom inkább a második levéve a sportosabb testalkatot, de ismételten nem a külseje miatt vettem észre. Nem lenne bajom az első kategóriával se, 170 cm nem is olyan alacsony, a vékony srácokat meg szeretem szóval tényleg nem számít.
2015. dec. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Arcát-haját nézem először! Ha nincs jó haja,nincs szép arca akkor nincs esélye nálam.Az elsőt választanám,egymagas velem.Én nagyon odafigyelek a divatos öltözködésre szóval hozzám olyan való,aki stílusosan öltözködik.
2015. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szemet, kezfejet, osszkepet nezem egy sracon.

A masodik sracot valasztanam es neki adnek eselyt. Nem szeretem, ha atlatok egy fiu folott...

2015. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az arc fog dönteni... bár a 170 már eléggé határeset.
2015. dec. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Arc
2019. szept. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!