Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs iPhone, akkor nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs iPhone, akkor nem vagyok menő?

Figyelt kérdés
Tényleg igaz az, ha egy szar telóval megyek bulizni akkor nem jön oda egy lány se? DE ha iphone-nal akkor igen?

2015. dec. 25. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Élő pl. : Justin Bieber (most hagyjuk a haterek okait (én semleges vagyok a témában))... Tinédzser korában a világ egyik legjelentősebb sztárjává lett, halálra kaszálta magát, milliók előtt koncertezett, menő volt. iPhoneja volt, sokan azt gondolták, ha őnekik is iPhonejuk lesz, hasonlóan viselkednek, akkor talán lehetnek oly menők, mint JB. DE EZ NEM ÍGY VAN. Attól te az életben nem leszel menő, ha iPhoneod van... vagyis... egyes lányok szemében talán igen, de szerintem az ilyenek már egy párkapcsolatot sem érdemelnek meg.


- Ha van kedved beszélgetni a témáról, vagy egyéb kérdésed van írj! :D

2015. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen az értelmi színvonalon mozogsz, akkor nem vagy menő.
2015. dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
amelyik lánynak ez számít, az melletted akar lenni, és nem veled. :)
2015. dec. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hova mész es milyen lányokat akarsz h oda menjenek. Engem már kifejezetten taszít amikor a fiuk sétálgatnak az iphonnal a kezükben.. Meg a iphonja a minden csóró embereknek van mert azt hiszi attol majd gazdagnak tunik (egy csomo primitív, ostoba embert látok az utcán, buszon de azert ott a kezében a legújabb iphone). Ez fura de en azt szeretem ha egy fiúnak vmi normalis telója van ami nem rossz de nem is fél millió forintba kerult,mert azon latszik h nem egy targyb*zi, es van annyi esze, h nemcsak iphonnal tud felszedni egy csajt... Kettő meg hadd ne mondjam milyen lanyok azok akiknek az iphone a legfontosabb
2015. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
nem ezen mulik.. nekem 6s van de nem szamit
2015. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérlek mond, hogy ezt a kérdést nem gondoltad komolyan... KÉRLEK!!!
2015. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

iPhone 6-om van, és egyáltalán nem lettem népszerűbb a lányok körében xd mondjuk nem is menőzök vele meg ilyesmi

18F

2015. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En kifejezetten ruhellem azokat az embereket, akik csak majmolasbol vesznek ajfont. Foleg, ha valojaban nincs is mibol. Aki gazdag es megteheti az vegyen, ha ez tetszik neki, nem az android vagy a wp.
2015. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ki a fa nem szrja le azt hogy milyen telefonod van szerinted? Ez mar nem altalanos iskola 6.osztaly amikor rendesen lehetett telefonnal menozni. Amugy iPhoneom van mert azt szeretem.
2015. dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
iPhone-om van (6s 128gb szürke), de nem jön oda egy lány sem. 😂 Inkább arról lehet szó, hogy rondák vagyunk, tesó. 😅 Hiába, nekünk kell odamenni a lányokhoz.
2015. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!