Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Lehet veletek úgymond...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lehet veletek úgymond az utcán ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mármint ezt úgy érzem h odamenni mondjuk egy boltban és beszélgetést kezdeményezni vagy ilyenek. Erre ti hogyan reagálnátok?

2015. dec. 26. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet.

Én nagyon örülnék neki

2015. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Örülnék neki.

Hol laksz? Melyik boltban szoktál vásárolni?

17/F

2015. dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én nem tudok odamenni lányokhoz, szóval nagyon örülnék ha hozzám odajönne egy lány, igyekeznék nyitott lenni :)


18/F

2015. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha már egyenjogúság :'D Hogyne, vannak akiknek hiába tetszel, nem lesznek elég tökösek (különböző okok miatt)
2015. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki! :)
2015. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha valamivel leszólítana, akkor természetesen, ha látom rajta, hogy érdeklem, akkor elkérem a számát is, és randira hívom.
2015. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Tökéletes alkalom lenne *-*

18/f

2015. dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ha ennyire lelkesek a srácok, akkor miért nem kezdeményeznek szinte sose :DDD csak bulikban nyomulnak inkább
2015. dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
lehet velem mindig beszélgetni ha nem sietek és ráérek:D mondjuk engem nem mindig találnak meg a plázákban meg ilyen helyeken ahol a nők kiélhetik magukat:DDD 17f
2015. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez a helyzettől is függ. Ha épp mérges vagy szomorú vagyok valami miatt, vagy ha sietős a dolgom, akkor nem valószínű, hogy túlzottan örülnék, ha leszólítanának, függetlenül attól, hogy fiúról vagy lányról van szó.

De egy ráérős pillanatomban, viszonylag kiegyensúlyozott lelkiállapottal már nagyon is tudnék értékelni egy ilyen gesztust :D :)

Persze eleinte lehet, hogy valami hátsó szándékot sejtenék mögötte (el akar adni valamit, vagy ilyesmi), hisz nem túl gyakran történik velem ilyen, de ha elnyeri a bizalmamat és szimpatikusnak tűnik, biztos elérhetőséget cserélnék vele, hogy jobban megismerkedjünk :)

2015. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!