Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Lehet veletek úgymond...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lehet veletek úgymond az utcán ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mármint ezt úgy érzem h odamenni mondjuk egy boltban és beszélgetést kezdeményezni vagy ilyenek. Erre ti hogyan reagálnátok?

2015. dec. 26. 22:45
1 2
 11/15 opened paradise ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Max foglalt az illető,de az benne van a pakliban.

2015. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 gyuribacsika válasza:
Ez egy nagyon jó dolog, csak sajnos ritka mint a fehér holló, legalábbis a köztudatban az van, hogy legyen a pasi bátor és tökös és menjen oda ő a lányhoz, én tuti örülnék neki, kiugranèk a bőrömből, hogy létezik ilyen csaj:)
2015. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én ha épp nem sietek akkor örülnék annak ha egy lány leszólít és elindul valami ismerkedés. Én alapból az a bátortalan ember vagyok aki fél odamenni lányokhoz. Persze volt már rá példa hogy odamentem lányokhoz és beszélgettem velük de ez nálam nagyon ritka nagyon nehezen tudom összekapni magam és ez sajnos régi sérelmek miatt van ez így...


Persze volt arra példa már hogy odajött hozzám egy üzletbe egy kedves csinos lány és jókat elbeszélgettünk. Persze amikor megbeszéltük hogy 20 perc múlva találkozunk hogy megigyunk egy kávét akkor annyit láttam mire odaértem hogy beszállt az autójába és elhajtott. Egy ismerősöm szerint csak direkt kiszúrt velem és hagyjam a dolgot de ez azért elég rosszul esett főleg hogy alapból gondjaim vannak az ismerkedéssel és még sosem volt barátnőm 23 éves létemre eléggé defektes vagyok ilyen téren és már millió dolgot megpróbáltam már le is fogytam, önbizalmamon is sokat javítottam, az öltözködésemen is változtattam és a stílusomon is javítottam valamit, illetve iszonyat nehezen rávettem magam hogy ne legyek csöndes, zárkózott. Nem volt egyszerű de így is nulla siker és ha pár barát akik ugye segítettek abban hogy picit összekapjam magam ha ők nem lennének akkor szerintem mély depresszióba lennék, vagy rosszabb.

2015. dec. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 >_< ***** válasza:
Csodálkoznék hogy ilyen is van és örülnék neki :)
2015. dec. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 >_< ***** válasza:

Csodálkoznék hogy ilyen is van és örülnék neki :)

Az önbecsülésemen is dobna egy kicsit a dolog az biztos.

2015. dec. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!