Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek kihasznál, vagy...

Szerintetek kihasznál, vagy manipulál a legjobb barátnőm? (Lent)

Figyelt kérdés

Szóval 2 éve vagyunk jóban a legjobb barátnőmmel,de fel éve kezdett idegesíteni pár dolog.Amióta vele vagyok kicsit megváltoztam,állandóan veszekszek a szüleimmel miatta.Unokatesommal nagyon jóban voltam(együtt nőttünk fel) es egyszer bele nézett az üzenetei be a barátnőm es elkezdett neki írogatni es miatta nem beszéltem/találkoztam vele egész nyáron. Régen annyi barátom volt akikkel taliztam de most jóformán nem talalkozhatok senkivel mert akkor azt vágja a fejemhez hogy elhanyagolom es megsértődik .Bátyám hazajött pár hétre Angliából es azért elkezdett velem flegmazni mert elmentem párszor a báttyámal edzeni.Az én ruháimat hordja meg akkor is ha nem jó rá ( kicsit molettab) . Kisajátítja a dolgaimat es ha nekem jobb cuccom van vagy jobban nézek ki Balla akkor nem vehetem fel es besertődik.Nincsenek sminket cuccai es minden reggel átkel vigyem neki a hajvasalomal együtt . Ha a társaságban vagyunk mindig azt mondja h ez az ő cucca ez az ő telefonja, konkrétan úgy állít be mintha nekem semmim se lenne es minden az öve. Ha buliba megyünk általában mindig dupla pénzt kell kérjek mert neki nem tudnak adni es én fizetem ki a jegyet.Olyan is volt h egy hétre átköltözött hozzánk csak úgy.Mindenhova kisergetni kell, szó szerint, nemtud egyedül találkozni a barátjával nekem is ott kell lenni. Ha moziba megy akkor nekem az idő alatt ki kell találjak valami programot mert megkel varjam. 15 percre lakunk egymástól es haza kell kísérjem.Ha nem engednek el valahova akkor ő lekocsogozi a szüleimet (amit persze nem hagyok) úgy érzem h ha nem kisergetni öt,vagy nem vagyunk együtt akk mar nem vagyok jo neki.Ugyerzem mar nincs maganeletem.

Csak az a helyzet h megszerettem mert jo fej ha minden működik az elképzelései szerint. Ha valami van meghalhat. Szval ennyi lenne. Szerintetek? Ha nem változik akkor hogyan rázzam le magamról ?

( Jahh es tudni kell h mindenkinek úgy adja elő magát h ő a jo es én vagyok a hibás)

Segítsetek legyszi:/



2015. dec. 27. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te egy kiválóan idomított csicska és lábtörlő vagy egyben. A barátnődnek ez tök megéri, feltalálta a modern rabszolgatartást. Neked ez jó amúgy, mazochista jellem vagy vagy miért nem küldöd el úgy a jó édes anyjába, hogy csak na?
2015. dec. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem tudom lazítani a kapcsolatot,lehet végleg ott kene hagyam
2015. dec. 28. 00:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg így van,és nem csak dühből vagy hirtelen felindulásból írtad,akkor szerintem ő nem az igazi barátnőd.Ez nagyon soknak tűnik nekem,még nem is hallottam ilyenről..."jófej is tud lenni"...ilyen nincs!legyen alapból jófej,és csak néha legyen olyan,mint amiket leírtál!szerintem ne hagyd!!
2015. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Így van ahogy leírtam,es eddig nem vettem észre h ez így el fajulhat
2015. dec. 28. 01:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd hazudik, hogy valami az övé, vagy te vagy a hibás stb. akkor kerek perec mondd el a jelenlévőknek és neki is, hogy ez nem igaz. Ha zavarja, hogy mással is vagy, akkor magyarázd el neki, hogy őt attól még ugyanúgy szereted. Ha nem érzi, nem fogadja el, nincs miről beszélni.
2015. dec. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :)
2015. dec. 28. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!