Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, voltatok már úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már úgy szinglik, hogy tudtátok, hogy nem vagytok csúnyák?

Figyelt kérdés
2015. dec. 30. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De ez milyen kérdés? Attól még, hogy tudjuk, hogy szépek vagyunk nem biztos, hogy mindig azon gondolkozunk fel kellene szedni valakit. Van élet pasi nélkül is.
2015. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aha. Én már 18 éve szólóban nyomom, pedig cíp vadok ám! :D
2015. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze. Az, hogy kapcsolatban vagy-e nem csak attol fugg, hogy jol nezel-e ki. A kisugarzasod, szemelyiseged, onbizalmad nagyban hozzajarul ehhez. Sajnos nekem ezutobbiak nem igazan mennek jol... 😩
2015. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem csak attól lehet valaki szingli, mert csúnya. Másrészt a szép lányok is lehetnek szinglik.

És igen, nem vagyok csúnya (mondjuk szép se) és voltam már szingli.

Amúgy elég bántó felhangja van a kérdésednek.

2015. dec. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves vagyok, mégsem volt még barátom, pedig nem vagyok csúnya. Ennek több oka is van: bár, a mai 16 évesek nagy része úgy gondolja, hogy 16 évesen gáz, ha valakinek még nem volt barátja/barátnője, és még szűz, de szerintem nem, ebből kifolyólag nem vagyok az a típus, aki az első adandó fiúval összeáll csak azért, hogy elmondhassa magáról, hogy van valakije.. Illetve, ahogy azt már előttem is írták, attól, hogy valaki szép/nem csúnya, még nem azt jelenti, hogy jól társalog a fiúkkal, könnyen oldódik, stb., és hát mit mondjak, én sem vagyok az a nagy flörtmester..:D
2015. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Rám pl. sokan hajtanak, de nem jönnék azért össze valakivel, hogy "valaki legyen". Az az egy meg, akit évek óta szeretek, nem érdeklődik irántam, szóval ez van.
2015. dec. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Es meg soha nem is volt baratom mert eddig mindenki a kulsomert szeretett volna.
2016. jan. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!