Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés volt, mikor...

Milyen érzés volt, mikor először éreztétek mozogni a babátok, és biztosan be tudtátok azonosítani? Hanyadik hétben voltatok? Mikortól vált gyakoribbá onnantól?

Figyelt kérdés

2015. szept. 2. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

19. héten éreztem először, pici bugyborékoló remegésféle volt, mint mikor egy pillangó verdes a szárnyaival.

Arra már nem emlékszem mikor vált gyakoribbá, az első 1-2 héten csak napi 1-2 alkalommal éreztem, vagy volt, hogy egyszer sem.

2015. szept. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16 hetesen éreztem de vagy 2 hétig bizonytalan voltam. Utána sűrűbben éreztem és valamivel erősebben is, így csak onnantól voltam biztos benne. Hátsó fali lepényem van. Eleinte olyan érzés volt, mintha valami csikizne belülről. Utána már ilyen bokdoses szerű érzés volt, amikor már biztosan tudtam, hogy ő az.
2015. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél 17 hetesen éreztem... a másodiknál 15 hetesen,nem lehet mással összetéveszteni, a harmadikat 14 hetesen. Kérdeztem a dokit,hogy lehetséges-e ilyen hamar,azt mondta igen,főleg hogy többedik baba,tudom,hogy mit is kell ilyenkor érezni. :D Iszonyat mozgékony pocaklakó volt,most is nagyon izgága gyerek. :)
2015. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó, és te mit éreztél pontosan?

2015. szept. 2. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:
19ik heten emelgette meg a hasam, latni is lehetett. Semmifele pillango repdeses meg egyeb lagy mozgasa nem volt. Utana heti szinten parszor ereztem, majd egyre surubben.
2015. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!