Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért van úgy a leszbikusoknál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van úgy a leszbikusoknál hogy leginkább a csajos lányok jönnek be nekik?! Igy aki leszbi fius csaj az ne is reménykedjen? Xd tudom hogy vannak ritka esetbe olyan hogy valakinél vonzó a fius csajok. De legtöbbször ellenkezőleg fordul elő.

Figyelt kérdés

2015. dec. 30. 23:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem azért mert pont azért lettek leszbikusok, hogy a nőket szeressék. Ha egy nő fiú, akkor ez kb. olyan mintha fiú lenne. Te látnál abban logikát, hogy aki valójában leszbikus, az egy faszival jöjjön össze? Nem.

Na ezért. :)

2015. dec. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*fiú=fiús
2015. dec. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen valóban igazad van. Köszönöm a választ. De azért ez gáz:C vannak olyan lányok akik azért leszbik mert fiunak érzik magukat minden tulajdonság egyezik csak a nemiszerv más. Akkor azokkal mivan?xd
2015. dec. 31. 10:37
 4/14 anonim ***** válasza:

Azok transznemű heterok, nem leszbikusok. :)

A fiús lányok meg nagyon szexik tudnak lenni, de ez eléggé gondolkozás kérdése, kinek mi fiús. A fülig érő tépett, színes rockerhaj nekem például szerelmem, de nagyon.

Az, hogy kedvelem a fiús lányokat (rövid haj, no szoknya), nem azt jelenti, hogy a fiúimitátorokat is és ez nem a transzok szinonímája, szimplán a butchoké. Én is mindig "fiús lány" voltam, pedig sminkelek, hosszú a hajam, így inkább viselkedéste.


Na mindegy. Szóval az a nő/lány, aki férfinek érzi magát, az transznemű, pán vagy biszexuális lánynál lehet esélyes leginkább, de van, hogy heteronál is. :)

2015. dec. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Megleptél:O

Az én esetemről van szó egyébként. Teljesen fiunak érzem. Viselkedésben, ruházatilag is úgy öltözök. Csajokért megőrülök. De nem birnám elviselni hogy egy kapcsolatba lányként kezeljenek. Gyakran elképzelem hogy farkam van és szexelek egy bomba csajjal őrült módon. Xd

Szóval akkor nem is leszbi vagyok?:O

2015. dec. 31. 12:26
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Én is ugyan olyan vagyok,mint a 4-es válaszoló. Az öltözködésem nőies,bár ritkán sminkelek,kezdem megszeretni a szoknyát (végre) és bár vonz néha a bakancs és a kockás ing,nem valószínű,hogy viselném is. Én inkább belsőre,viselkedésem egy részében vagyok fiús. De Kedves Kérdező,azok a nők,akik férfinek öltöznek,férfiként viselkednek (majdnem 100%-ban) és férfinek érzik magukat,azok nem leszbikusok,hanem transzszexuálisok.
2015. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Egyet értek az elsővel, de megértelek téged is. Minden esetre, ha lánnyal leszel majd, érezni fogja rajtad, h nem csak fiús vagy, hanem lényegében az is akarsz lenni, v legalábbis, belül annak érzed magad. A kérdés, h ezt ki hogyan kezeli :)
2016. jan. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ez aranyos, de én pont az ellenkezőjét észlelem, az összes jó nőt elviszik a fiús lányok :DD
2016. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
80%

Én lipstick lipstick párti vagyok.:3 és a barátnőmet is csajosan képzelem el, és hát én is lányos vagyok nagyon^^

Viszont szerintem egyenlő arányban van lipstick lipstick és femme - butch párosítás. A legritkább amit ismerek az a butch butch.. Ilyenből is csak olyat ismerek aki hard butch és a másik pedig inkább egy aranyos tomboy :) És sok ismerősöm van, így Budapesten elég sok emberkét meg lehet ismerni, ilyen körökben.

16/L

2016. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Miért vagy leszbi 16 évesen?

Gondold már át még egyszer!

2016. jan. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!