Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges hogy a nem csajos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy a nem csajos lányok nehezebben találnak maguknak párt?

Figyelt kérdés
Pl olyanokra gondolok: akik lazábban öltözködnek vagy sportosan, esetleg emo, goth stílusú lányok, vagy a rockerek, vagy akik szimplán csak feketébe öltöznek.

2015. dec. 6. 17:33
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
(15),16-17 éves lányok körében
2015. dec. 6. 17:39
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valamennyivel nehezebben találnak maguknak párt, de azért nem vészes. Nekem például szinte csak a fiús lányok tetszenek, eszméletlen jól tud mutatni egy-két lányon a rövid haj, vagy a fiús ruhák.


18/F

2015. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Igen, egyertelmuen... Ha fiatalabb vagy meg,jobb ha megvaltozol.
2015. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a legnagyobb ostobaság, ha valaki azért változik meg, hogy párt találjon. Elveszted a karaktered, az eredeti személyiséged. Ha egy lány fiús szeret lenni, csak kényelmetlenül fogja magát érezni ha elkezd lányos ruhákat hordani, vagy lányosan viselkedni. Lehet, hogy talál magának úgy pasit, de az a kapcsolat a hazugságra fog épülni. Lehet hogy nehezebb úgy párt találni ha nem játszod meg magad, de viszont ha úgy szeret beléd valaki egyszer, akkor abban biztos lehetsz hogy ő magadért szeret.
2015. dec. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, van akinek pont az jön be, de szerintem szebb egy olyan lány aki inkább nőies (és nem ribi) mint aki rám hasonlít jobban külsőre, tehát rövid haj és társai :)
2015. dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha egy lány testileg nőies (hosszú haj, szép arc, stb.) de fiúsan öltözködik (pl rocker), na az a tökéletes párosítás :D A fiús öltözködést nem úgy értem hogy fiú ruhákat hord, hanem olyan lányosan fiús :)
2015. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen,értem. Egyébként én 16 vagyok, pasim nincs és még nem is volt.
2015. dec. 6. 19:30
 8/19 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el. Nálam is van például két lány a gimiben akik fiúsak és nagyon tetszenek, és mindkettő szingli. Csak sajnos nem ismerem őket. De lehet hogy te is tetszel valakinek, csak nem veszed észre. Legyél nyitott! :)
2015. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nehezebben találnak páwa srácot. Viszont az igazi pasik szeretik a belevaló csajokat, akik nem tinip*csák, hanem inkább talpraesettek, esetleg bevállalósak! ;)

Üdv. : egy 16 éves rockerlány :'3

2015. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Páwák nem is kellenének..
2015. dec. 6. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!