Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok magamnak párt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak párt?

Figyelt kérdés

Egy 185cm magas szőkésbarna hajú srác vagyok.

Külsőleg teljesen normálisan nézek ki, semmi ecsetfej meg nem vagyok egy csontváz sem.

Minden vágyam az hogy egy lányt boldoggá tudjak tenni, de ne csak barátként.. mert abból már kaptam eleget..

Igaz kicsit visszahúzódó vagyok, de aki megismer annak nagyon könnyen meg tudok nyílni :)

Mindig próbálok kedves lenni mindenkivel és a jót feltételezni a másikról.

A legnagyobb probléma, hogy sosem tudok túl jutni a barátságon és így sokszor el vagyok keseredve, hogyha a haverokkal vagyunk valahol mivel mindenkinek már van barátnője..

17/f


2016. jan. 3. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem túl vonzó ha valaki a külső alapján ítél meg valakit...lehet ezért.("ecsetfej" "csontváz")

Egyébkent nemtudom az hogy 185cm vagy barna hajú sokat nem nyom a lantba mert lehetsz dagadt vagy sovány de ha a jellemed nem tetszik senkinek akkor nem is lesz baratnőd.

Miért nem tudtál tovább jutni esdig a barátságon?

2016. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem is ítélem el az embereket a kinézetuk alapján.

Csak inkább leirtam mivel ez a mai "divat" és ezzel arra akartam utalni hogy nem vagyok divatos.

Pontosan nemtudom hogy miért, de mindig az volt a válasz mikor megprobalkoztam a lányoknál hogy annyira kedves vagyok meg aranyos stb. hogy ők inkább nem akarnak összejonni velem mivel egy barátság tovább tart mint egy kapcsolat.

2016. jan. 3. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja értem. Hát magyarul szépen küldtek el a fa..ba.

Szerintem ne csüggedj..konkrét tanacsot nem tudok adni. Ismerkedj tovább aztán ugyis lesz valakid.

2016. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!