Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még normális fiú? (több lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kateesz kérdése:

Van még normális fiú? (több lent)

Figyelt kérdés

Volt már pár barátom. de sajnos mindnek csak a szexre kellettem volna. Kb mindegyiknél 1 hét után kiderült hogy csak a szex a minden vágya. én ugye egyikkel se feküdtem le...mert szerintem nem normális dolog, hogy 1 hét együtt lét és rögtön szex. ezért minden kapcsolatom véget ért 1 hét után szinte.

én csak végre egy normális fiút szeretnék találni aki mellet végre tényleg boldog lehetek. szerintetek velem van a baj?? mit kéne tennem?

van esetleg még olyan fiú aki ugyan ugy szintén erre vágyik? és kb 16 körüli?

16/L



2016. jan. 3. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
23%

tudod kit idiótázzál barom

és ha ne irt vissza neki akkor mivan?

2016. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:

az hogyha valaki rendes stilusban ir legalabb megmondjuk hogy ne irjon

ez igy paraszt dolog am tenyleg az vagy

2016. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:

22-es,te egy picit túlzásba viszed,kérdező,ha kűlsőre mész akkor igaz szerelemben sosem lesz részed.

15/F

2016. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 A kérdező kommentje:

Nem a külsőre megyek!

csak mint említettem egy korom belivel szeretnék össze jönni...és nem egy nálam sokkal idősebbel.

2016. jan. 3. 19:51
 35/71 anonim ***** válasza:
47%

becamanu,csaholtok itt mint a kutyák,mert láttok végre egy p*nát.

15/F

2016. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
Minden fiú szexet akar, csak van aki nem meri felvállalni, kezdeményezni, ők lesznek a papucsok. Nyilván nem 1 hét után kell nekik beadni a derekad, de olyat nem fogsz találni aki nem akar majd lefektetni. Ha ultimátumot ad egy hét után dobni kell és kész, de ha csak rád nyomul akkor megbeszélni vele, hogy még nem állsz készen és kész, de ezért dobni szerintem felesleges.
2016. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem írsz vissza a 22-esnek kérdező?
2016. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:

25-ös vagyok, látom a többiek nem tudnak lenyugodni:

Ne foglalkozz olyannal, aki nem érdemli meg. Abban is van valami, hogy aki nem akar lefektetni, az nem is fiú/férfi, meg hogy az valamennyire papucs, de nem rögtön ezzel kell kezdeni. Én azt mondom továbbra se feküdj le pár hét után senkivel, míg jobban meg nem ismerted. Vannak bizonyos mérföldkövek egy kapcsolatban, pl. szülőknek bemutatás stb. Na most ez fiú szemmel kínos is tud lenni, nem részletezem, de ha ezeket a dolgokat bevállalja, akkor azt mondom 2-3 hónap után mehet, de szigorúan előbb csak pettingeljetek! Sok szerencsét!

2016. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
15 ésves kis taknyos ne ugasson mán nekem
2016. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 A kérdező kommentje:
38-as koszonom...hasonloan gondoltam ahogy most te leirtad.
2016. jan. 3. 20:01
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!