Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 14 éves vagyok, és tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok, és tetszik egy srác az évfolyamból. Hogy vetessem észre magam?

Figyelt kérdés
Egyszer leöntött egy üveg vízzel, mert felelsz, vagy merszeztek, de bocsánatot kért. Azóta nem tudom elfelejteni. De ő nem is foglalkozik felem azóta, nekem pedig életem legszebb pillanata volt.

2016. jan. 3. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Kölegy, kerdezd meg akar e töbet
2016. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Már bocs de elèg szánalmas h ez volt életed legszebb pillanata....
2016. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Ha már annyitól boldog leszel ha valami f'sz leönt vízzel, akkor ha az arcodraélveznek, a menyországban fogod érezni magad...
2016. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gátorok válasza:
57%

Vetesd el magad a gabonával.

Üdv:Gabonapehely

2016. jan. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 misike808 válasza:
elösszőr is segíts neki pld:dogában súgj neki ha közel van hozzád.beszélgess vele játsz vele valahogy.
2016. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Na tipp a fiúknak: A lányok figyelmét úgy tudjátok felkelteni hogy leöntitek egy üveg vízzel... Sok szerencsét :)
2016. máj. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!