Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy srác. Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác. Hogyan derírtsem ki hogy tetszem neki? Ugyanis a jelek alapján arra következtetek. L/18 a F/21

Figyelt kérdés

Szóval barátok vagyunk, viszont nem szeretnèk semmit sem elrontani azzal,hogy megkèrdezem. Igazából nagyon sokat stíröl, amikor összeakad a tekintetünk, mindketten elpirulunk, a többiekkel amikor beszélgetünk, szinte falként elém áll, ha más sráccal beszélgetek, ö rögtön ott van, mások jelenlètében mindig poénkodunk, nevetünk, kettesben beszélgetünk, jòl érezzük magunkat eggyütt.

Ja ès mások elött èn csak ránèzek ès,elpirulok, majd picit elfordìtom a fejem, majd ùjra vissza.


Félek, ha megtudja, akkor elrontom a kapcsolatot, meg félek attòl is hogy csak benéztem valamit, ès visszautasít. Ezért "csak" barátként beszèlgetünk, de szeretnék összejönni vele. Félek ràírni is, mert ha sokat írok rà, akkor nehogy megunjon, vagy nyomulósnak véljen.

Hogyan küzdhetem ezt le?

Valóban tetszem neki?



2015. dec. 31. 02:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem cukik lehettek! Ha adottak a körülmények, csókold meg! ;) ha nem akarod, akkor várj, hogy ő lépjen
2015. dec. 31. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon sokszor voltunk együtt kettesben, ültünk egymás mellett is, ami alatt nagyon zavarban volt ö is. Egyszer a beszèlgetèst azzal zárta, hogy ìrjak neki vègre èn is, de szinte nagyon aranyos, kérlelö hangon.

Amikor meg mentünk valahova, akkor meg mindig a sarkamra lépett :D ^^ ha ültünk, akkor is valahogy úgy tette a lábát, hogy az enyèmre is rálèpett :D


Csókoljam meg? Mègis hogy? Mit szólna neki? Nem akarom letámadni, vagy ez nem lenne az?

2015. dec. 31. 13:18
 3/7 anonim ***** válasza:

igen, ez letámadás lenne

DE ha tetszel neki, akkor örülne;

ha máshogy nem megy, cipeld el bulizni, ha nem jön be a dolog, akkor fogd a piára :D

2016. jan. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt még hozzá teszem, tánc közben bármi megtörténhet, ha szerencséd van, akkor ő adja az elsőt... ;)
2016. jan. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már voltunk bulizni együtt, aminél rögtön puszival (baráti) köszöntöttük egymást. Többen voltunk, több lány is volt ott, akik nagyon produkálták magukat, ezalatt ő vele mindig egymást stíröltük, vagyis nem hatotta meg a nyomulós lányok áradata. Inkább ő is félre állt velem táncolni.

De több jelet nem adott. Pl nem ölelt meg, nem húzott magához, nem is èrt hozzám annyira, csak nagyon figyelt.

2016. jan. 1. 17:27
 6/7 anonim válasza:
Én a helyedbe elmondanám neki...ki tudja ő mit érez
2016. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha elmondom, akkor máshogy fog tekinteni rám, ellenére annak, hogy most barátok vagyunk. Pont ez az, hogy akkor olyan a szitu, mintha nyomulnèk...


Szerinted mit érezhet a srác iràntam? pl mit gondolsz egy ilyen srácról egy hozzám hasonló szituban?

2016. jan. 2. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!