Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek már normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek már normális lányok?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha a korosztályom által szépnek, jó nőnek számító lányokra nézek, akkor egyből a hányinger és enyhe utálat indul el bennem? Az összes ugyanúgy néz ki, ugyanúgy viselkednek, úgyanúgy öltözködnek, semmi egyediség nincs bennük. Felületesek, materialisták, és egyikükben sincs semmi szégyenérzet. Hamarabb dugnak, minthogy fel tudnák fogni, hogy mit is jelent ez, isznak, cigiznek, ők se tudják miért, de annyira hülyék és fantáziátlanok, hogy a környezetüket majmolják, merthogy "az a menő". Büdösek a szar cigi és a töménytelen ráfújt női dezodortól, kiteszik a sokszor nem létező melleiket, aztán meg sírnak ha valaki erőszakoskodik velük, szarrá vannak festve , szétluggatott nadrágba járnak a -10 fokba is, mert a divattal télen sem lehet leállni. Komoly kapcsolatokról beszélnek olyan srácokról, akiket néhány hete ismernek, aztán meg sírnak, ha félredug, de persze ők ugyanolyan lelkesen kefélnek bárkivel, akibek ájfonja van. Hova tűntek a rendes lányok? Akikkel lehet beszélgetni, akik jó fejek, viccesek, okosak, képesek eldönteni, hogy mi a jó és mi a rossz, nem fognak azért utálni vagy megvetni, mert nem bershkás a pólód , vagy nem lyukas a nadrágod térde. Akiket nem érdekel, mások mit gondolnak rólad, ha egyszer nekik szimpatikus vagy, és nem mások pletykái, szidalmai alapján ítélnek meg, hanem saját maguk döntik el, hogy szeretnének e veled lenni. Akik nem vetik bele magukat egy halálra ítélt "kapcsolatra", ami kimerül a dugásban és az egymásnak való szivecskeüzengetésben? Akik nem azért jönnek össze veled, mert ilyen vagy olyan a frizurád, így vagy úgy nézel ki, ekkora a farkad, ilyen márkájú a ruhád? Akik nem a tested és a menőséged miatt szeretnek, hanem a lelked és a gondolkodásod miatt?

Hová tűntetek? :(



#Normális; lányok
2016. jan. 5. 21:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Azert mert csak a .... lanyokat nezed mindehol van visszahuzodobb csak senki nem ismeri meg konnyebb hagyni csak ugy magaba, mert visszahuzodo olyan is, nem igy van, ha olyat aki normalis akarsz veluk ismerkedj!

Bocsi az ekezetel miatt.

2016. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
mert 1 elkezdte a többi ment utána ha érted... de ezt én is tapasztalom borzalmasak a mai tinik. hát ezért vannak normális csajok de azok ritkák nagyon kb mint ha tűt keresnél a széna kazalban
2016. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2016. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
van kedved beszelgetni? 16/L
2016. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

És akkor kérdem én... Hol vannak azok a fiúk, akik nem kiröhögnek azért, mert nem akarsz inni és nem kérsz cigit? Mert szeretsz tanulni, vagy hasznos dolgokat csinálni, amit a többség nem? Akinek megmutathatod, hogy milyen vagy belül és bizalommal fordulhatsz hozzá?


Biztosan vannak... valahol...


Kedves kérdező, ennyit tudok erre felelni, hogy valahol biztos vannak. Annyit mondhatok, mint amennyit a saját kérdésemre adtam válaszként...

Keresni kell.

2016. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
21%
Megkurvútak
2016. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

1-es vagyok 5-os teljesen igazad van.

Bocsi ekezetek miatt.

2016. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
91%
az elso kommentelonek igaza van, en nem vagyok valami nyitott tipus,nagyon zarkozott es csendes vagyok ezert szinte atneznek rajtam a fiuk...mert inkabb az olyan tipusus lanyokat kedvelik mint amit leirtal...nagy mellek,mindent kipakolni.en meg ezeket a fiukat nem birom..
2016. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
azért még vannak. rám kb semmi sem vonatkozik abból amit leírtál. de az ötösnek igaza van, azért a normális fiúk is kihalófélben vannak. de ezek a tulajdonságok inkább a tizenévesekre vonatkoznak. szerintem a huszonévesek még normálisabbak. 16/l
2016. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol kerested eddig, de az én környezetemben (magamat is beleértve) nagyrészt nem ilyen lányok vannak. Akad egy pár de a többség nem ilyen. De értem miről beszélsz és elszomorító a dolog. De tényleg vannak helyek és alkalmak ahol ezek a lányok nem annyira jellemzőek. Nem a facebookon és a diszkóban kell nézelődni normális lányok után, sőt lehet ha olyan suliba jársz ott se. De nem haltak még ki a normális lányok és nem olyan ritkák mint hinné az ember, csak a megfelelő helyen kell keresni.
2016. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!