Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Akkor csak azért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Akkor csak azért nézett, hogy nézem-e?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,és nagyon tetszik már egy ideje.

Eddig mindig én bámultam(sose vette észre),de most hogy már tudja sokszor láttam,hogy engem néz,mikor megfordultam is,egyszer pedig mikor ránéztem akkor mosolygott,bár nem tudom,hogy min,de egyedül volt.

Úgyhogy én mindig zavartan elfordultam.

De ma megfogadtam,hogy rá mosolygok,de akárhányszor szembe jött velem rám sem nézett.

Akkor csak azért nézett,hogy nézem-e?

Nem tudom,hogy most ha holnap,vagy jövő héten rám néz akkor mosolyogjak-e rá,de nem akarok olyan lenni aki nyomul,vagy valami.

15L



2016. jan. 7. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
a mosoly az mindig jól esik, nyugodtan folytasd.
2016. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de nem akarom,hogy azt gondolja "hogy jaj de csúnya mit mosolyog ez"

vagy ilyesmi.

2016. jan. 7. 15:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyi, ha csúnyának tartana,akkor nem mosolygott volna rád. Lehet, hogy mostanában azért nem nagyon néz,mert vele vannak a haverjai vagy csak rossz napjai vannak...stb.

Szóval szerintem, ha rád néz,akkor nyugodtan mosolyogj neki. Elég csak egy kicsit, ha pedig visszamosolyog, akkor valószínűleg tetszel neki. De, ha meg nem mosoly vissza, attól sem kell megijedni,mert lehet hogy egy kicsit félénkebb.

Légy türelmes! :)

És sok sikert! :)

2016. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt gondolná, hogy "Mit mosolyog ez itt?"


Mondd, te azt gondoltad róla, amikor mosolygott? Hát nem. Nem kell műmosoly, de azért ha mosolygós kedved van, akkor ne legyél vele fukar, hanem mutasd meg, hogy Te is tudsz mosolyogni ;)

2016. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt inkább tőle kellene megkérdezned
2016. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

De amúgy az se biztos,hogy rám akart mosolyogni,mivel amikor ránéztem már mosolygott.

2016. jan. 7. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!