Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, de nem vesz észre. Játszótéren szoktam őt látni, én mindíg nézem őt de sosem néz vissza. Segítene, ha odamennék hozzá beszélgetni, vagy ha már rám sem nézett nincs értelme? 20/F

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott hogy mit kerestek húsz évesen a játszótéren?

Egyébként nyugodtan odamehetsz hozzá.

2011. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

" ha egy lány tekíntete a tiéd akkor már a lány is a tiéd"

Hát nem tudom szerintem nem érdemes törnöd magad feleslegessen. Mert végülis megpróbálhatod de valószínű, hogy csak barátok lennétek, és gondolom hogy nem az a célod vele.

És elégedetlen lennél végig ott lenne a gondolat benned, hogy "egyik nő se elérhetetlen" aztán rá nyomulnál a végén pedig megutálna, és esetleg a barátaid is kiutálhatnának. Ami nem probléma mert találnál magadnak másikat de készülj fel a legrosszabbakra:D

Nem fogsz akkorát csalódni, viszont szarul fog esni. De ha sikerül akkor meg boldog leszel. 2 hónapig kb mert azon fogsz gondolkodni, hogy elég vagyok e neki.:D negatív élet szemlélet bocs....18/f

2011. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van értelme, ez nagyon romantikus lenne. És aztán meg lehet, hogy ő is észrevett, csak nem mutatta ki sehogy sem. menj oda bátran!
2011. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!