Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Hogy csináljam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yuutanori kérdése:

Mit tegyek? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Úgy érezem soha nem sikerül semmi... van egy fiú aki nagyon tetszik nekem. És már face-en is beszélgettem vele. És megmondtam neki hogy tetszik nekem. Nem tudott mit mondani rá, és azóta sem írt vissza. Az egyik barátnőmnek azt mondta hogy szép, aranyos és kedves vagyok, de nem akar még barátnőt. Mit tegyek?

2016. jan. 15. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
beszélgess vele tovább mint barát előbb utóbb beléd szeret és nem tud majd mit tenni ha addig nem is akart barátnőt majd akarni fog teged mert beledszeretett :) hajrá :)
2016. jan. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te már semmit ne tegyél, innentől bármilyen próbálkozás nyomulásnak minősül. Hagyd a fenébe, majd egyszer benő a feje lágya és elkezd utánad epekedni.. csak akkor már valószínűleg késő lesz, mert te már túl leszel ezen az egészen és vígan más fiúval leszel, aki meg is érdemel:)
2016. jan. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de elég hüle voltál, hogy lány létedre te mondtad meg a fiúnak, hogy tetszik neked. Ezzel jól elszúrtad. Csak beszélgetni kellett volna vele, akár személyesen is, óvatosan el kellett volna hívni valamilyen programra, aztán ott kiderült volna, hogy tetszel-e, ha ő nem ajánlott volna fel semmilyen folytatást, akkor békén kellett volna hagyni. Hol van az önérzeted??? - Most már ezzel a kapcsolattal nem tudsz semmit sem kezdeni, ezt elszúrtad. De tanulságként jó lesz a későbbiekben, hogy ne te kezdeményezz, azt a fiúk nem szeretik!!! Ezt még nem mondták neked? Ha valamelyik bele is megy egy így kezdődő kapcsolatba, az csak azért, hogy lefeküdhessen valakivel, aztán egy idő után eldob. Legelőször azt kell tudni, hogy mennyire illetek egymáshoz, ahhoz az kevés, hogy tetszik.
2016. jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!