Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok komoly segítséget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok komoly segítséget nyújtani? Tudom hogy 1001 ilyen kérdés volt már.

Figyelt kérdés

Nagyon szükségem lenne valamilyen válaszra. A problémám mást egy kicsit mint a többieké.

Velem az a baj, hogy akit nem tudnék szeretni őt leszólítom, viszont van egy lány, aki annyira aranyos, ha meglátom a szívem a bordáimat veri. Ő hozzá szólni nem merek. Próbáltam vele szemkontaktust felvenni, sikertelenül. Szeretném vele közölni valahogy hogy kedvelem és megszeretném ismerni. Mit tegyek most?

Úgy ráírnék, de azt sem merem, mert nincs jó szövegem.


2016. jan. 15. 17:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy ráírnék, de tényleg. Csak FOGGALMAM sincs mit mondjak.
2016. jan. 15. 17:12
 2/9 anonim válasza:

Sztem legyél türelemmel és várd ki.

Először csak nézz a szemébe meg mosolyogj rá. Attól még hogy egyszer nem sikerult lehet meg fog :)

Én nem szeretem h ha meg nem lattam azt a fiut vagy csak egyszer es odajon hozzam hogy szia stb..nekem az tul kozvetlen. De azert is jobb sztrm ha elobb sikrrul a szemkontaktus mert esetleg ha most csak igy rairsz akkor nem tudhatod h mi lesz. Lehet vissza utasit

Viszont ha vissza mosolyog vagy zavarba jon akkor nagy a valoszinusege h bejossz neki

2016. jan. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Nekem ugyan ez a helyzet csak lany vagyok

Es nagyon tetszik egy fiu de nem merek rairni :3 nehez kibirni de nem akarok nyomulni v elijeszteni

2016. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
(Ugyan az vagyok:D)
2016. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
EGész héten próbáltam, de fiúkra rá nem néz.
2016. jan. 15. 17:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Ember... nem ismered, nem tudod mit mondj neki, oké. Akkor várj egy olyan helyzetre vagy csinálj olyat, ahol tök egyértelműen lehet valamit mondani.


De amúgy minek kell ennyit parázni ezen? Külsőre bejön, aztán ennyi. Nem életed szerelméről van szó, nem is ismered. Most itt nyafogsz miatta pár hónapot, aztán lehet, hogy kiderül, hogy egy idegesítő tapló.

2016. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet tapló, kérdeztem osztálytársától, hogy milyen. Pont az akit kedvelnék, ha ismerném.
2016. jan. 15. 17:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Ennyi, az osztálytársát már ismered is, gondolom jóban is vagy vele, mert meg merted kérdezni a lányról. Járj tövet abba az osztályba, egyszer csak összeakadtok.


Sok sikert ;)

2016. jan. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni.De nem köszönt vissza.
2016. jan. 16. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!