Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sose fogom megtalálni az igazit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose fogom megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés

Akinek küldtem képet mind azt mondták,hogy fogynom kéne amivel tisztában vagyok csak nem olyan könnyű lefogyni mint azt hiszik.Nem találtam még olyan pasit aki elfogadná a kicsit teltebb alakomat.

Vannak itt olyan férfiak akik a teltebb nőket szeretik?

16-19 lehetőleg.

16/L


2016. jan. 16. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány kilo vagy? Mien magas fotot küldessz?
2016. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Küldj képet
2016. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyire teltebb?
2016. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21 vagyok, de ha gondolod, írhatsz :)
2016. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokan vannak, akiknek a telt lányok jönnek be. Barátnőm is husi alkatú, és nagyon örülök neki, hogy ilyen, nem is akarom, hogy fogyjon, pedig ő próbálkozik, de szerencsére nem igen jön össze neki. :D Pár kg természetesen nem számít, de ha sokat fogyna az már zavarna azért.
2016. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csak hogy tisztázzuk a dolgokat a teltebb lányon van 1-2 kilo maximum ami jol all neki ha mar ennél több van rajtad akkor jön a többi lehetőség a kövér es a dagadt ezeket ne keverjük össze...
2016. jan. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!