Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor gondolja úgy egy (19-25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor gondolja úgy egy (19-25 év körüli férfi, hogy megtalálta az igazit és a kapcsolata tökéletes?

Figyelt kérdés

Természetesen elsősorban férfiak/fiúk válaszát várom.


Nem szeretnék rosszindulatú, szidásokkal és meggondolatlan szavakkal teli válaszokat, előre szólok, hogy azokkal nem fogok foglalkozni. Az csak vitáig fajul, és nem süllyedek le arra a szintre.


Előre is köszönöm a válaszokat! :) :)



2016. jan. 14. 07:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy nőként írok, az én párom is így gondolja. 18 éves.


A másik két előző párom nem így gondolta, ott csak terveztük, de soha nem voltak biztosak, mindig csak majd meglátjuk jött.


Mostani párom 18, és váltig állítja, hogy én vagyok az igazi, és amint elkezd dolgozni, elvesz. Nem tudom mennyire vegyem komolyan, mennyit fog még változni... de remélem semennyit :)


Amikor rákérdeztem, hogy mitől olyan biztos abban, hogy én vagyok az igazi, akkor annyit mondott, hogy így érzi.

2016. jan. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan módon találkoztunk hogy kb elkezdtem hinni a sors létezésében. Nem egy ember mondta hogy ez nem lehet véletlen. Most mégsem vagyunk együtt.
2016. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!