Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden ismerősömnek volt már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ismerősömnek volt már komoly kapcsolata csak nekem nem jön össze. Lehet azért, mert nem használok sminket? Normális ez?

Figyelt kérdés
14/l
2016. jan. 17. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, egyszerűen megunnak téged vagy valami ilyesmi. Nézz magadba és próbáld megoldani a hibáidat.
2016. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bezzeg az én időmben...Nem ilyen jellegű problémáik voltak a tizenéveseknek :)
2016. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
életed legnagyobb problémája legyen hogy nem szereted a sminket :D nálam egyértelműen nagy előny ha nem használ sminket :D
2016. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne halgass az elsőre, nem veled van a baj és igen ez normális

14 évesen bőven ráérsz még

2016. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi köze a sminkhez:D Nem sminkelem magam és van komoly kapcsolatom és ismerek még egy pár ilyet. 18l
2016. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bőven ráérsz még, én 16 éves fiú vagyok, és nekem se volt még kapcsolatom.


Nem kell elkezdened sminkelni, egy értelmes fiúnál nem fogsz hátránnyal indulni amiatt, hogy nincs rajtad smink, sőt, egyeseknél ez előny.

2016. jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

14 éves vagy, mégis hány évesek ezek az ismerőseid, hogy komoly kapcsolataik voltak már? Mi számít nálad komoly kapcsolatnak?

Egyébként biztos nem amiatt van, hogy nem használsz sminket, és ne is kezdj el csak ezért használni! Én 21 éves vagyok, sosem sminkeltem magam, mégis volt már több komoly kapcsolatom is, és jelenleg menyasszony vagyok :)

2016. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha az ismerőseid is 14 év körüliek, akkor még egyik sem lehetett komoly kapcsolat. Szerintem ne használj sminket, teljesen felesleges! Sok fiú van, akik a természetes szépseget értélelik! :)
2016. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk utálom azt ha a csajon 20kg smink van és már a műanyag szag árad belőle!Én nekem sokkal jobban bejönnek azok a csajok akik nem használnak sminket! 18/f
2016. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!