Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet az hogy szinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az hogy szinte több lány barátom van mint fiú, és jól egyyezek velük, naponta átlagba 4-5 lánnyal beszélek, de eggyik se akar többet tőlem mint baráttság?

Figyelt kérdés
A buszon meh a suliba is sok lány megnéz engem, rám mosolyog de ennyi. Én meg szégyenlek odamenni hozzájuk beszélni mert félek hogy csak kikosaraznak, és akkor nagyon szégyelném magam, Bulikba is táncolok lányokkal tapizom is őket, de mikor smacira kerülne sor........ azt már nem engedik Nem tudom mit rontok fojton el kérlek segítsetek.
2016. jan. 18. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
aszitem csak en vok ien elcseszet:D
2016. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezekszerint nem :D őszintén nemtudom mi lehet a baj. Az igaz nemvagyok egy szőkeherceg de azért igyekszem, és azért egy jobb napon nem is nézek ki annyira rosszul....
2016. jan. 18. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!