Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok átlagos az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok átlagos az előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés
Sajnos a mai átlag a fiu téren sajnos elég negatív véleménnyel bír ennek ellenére sok lánynak tetszik. Szerintem senkinek nem kell bemutatni a mai fiúkat mindenki tudja mire gondolok... De en nem szeretem ezeket es nagyon sok dologban kilogok a sorból nem élek átlagos életet, nem átlagos a felfogasom, vannak céljaim.. ez hátrány a lányoknál?
2016. jan. 19. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hátrány, csak akkor ha a csaj nagyon féltékeny típus
2016. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez előny. A lényeg, hogy egyedi legyél. Te magad legyél és ne más próbálj lenni. Tényleg elég unalmas, az hogy a fele tini társaság ugyanúgy néz ki. Főleg az a hajviselet.. Minap is láttam egyet az orvosnál, nagyon gáz. Nem tudom, hogy ez a lányoknak, hogy jön be.
2016. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem mindenképpen előny!

Legalább egyedi vagy és nem követed a sok hülyét, akiknek általában semmilyen életcéluk nincsen. Biztos fogsz majd találni olyan lányt, aki ezeket a tulajdonságokat fogja értékelni benned! ;)

2016. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár kort nem írtál, de ez általánosítás, hogy az összes 14-20 éves fiú ecsethajú idióta. Nem nevezted meg, hogy miben lógsz ki a sorból. De például az sosem hátrány, ha nem a felszínes dolgok érdekelnek csak, például, hogy fésüld következő nap a hajadat, vagy melyik swagyolo felsőd vegyed fel (már, ha ilyenekre gondoltál), hanem tudatosan gondolsz a jövődre, határozott céljaid vannak, és már most is teszel érte. Ha ilyen vagy, ez a korodbeli lányok többségénél jelenthet problémát, bár nem írtál kort. De ugyanúgy vannak (ez nem a többség), aki számára egy ilyen típusú fiú/férfi imponáló.

Ha írsz konkrétumokat, hogy miben másabb az életed, vagy miben nem átlagos a felfogásod, meg lehetne közelíteni konkrétabban is a helyzetet, hogy miért probléma / nem probléma.

Viszont, hátrány vagy sem, emiatt semmiképpen ne változz meg, mert felesleges!

2016. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

(Előző vagyok.)

Úgy jöhet le a válaszomból, hogy hátrány. Nem hátrány, csak alapvetően nem azok fognak rád nézni, akik az általad említett átlagos fiúkért futkároznak. Nyilván, mert nem egyező igényeitek vannak. És, általánosítva, hogy, ha ilyen átlagos fiúból több van, akkor átlagos lányból is. De, ha írsz konkrétumot, vagy írsz privátot, akkor tudok elmesélni erről egy konkrét személyes tapasztalatot ezzel kapcsolatban. :) (Csakhogy ne tűnjenek üres szavaknak azok, amiket itt mondok.)

2016. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!