Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk mondjátok el miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mondjátok el miért ezeknek a lányoknak van több esélye nálatok?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre,hogy a villantós lányok jobban bejön nektek mint aki aranyos kedves lány.Persze tisztelet a kívételnek még mindig van olyan akinek a rendesen felöltözött csajok jönnek be.De mégis a kevés ruhás lányoknak bókolnak folyamatosan mellettük rosszabb esetben a rendes lányok levannak tojva.Természetesen tudom,hogy egy ilyen nő láttán jobban beindul a fantáziátok.Mint mondtam biztos vannak kivételek de manapság miért az ilyen magából kiforduló csajokra buktok?
2016. jan. 22. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
nekem az a lényeg hogy teccen és kedves legyen :)
2016. jan. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rám ez nem igaz, de szerintem általánosan azért, mert ők könnyebben megszerezhetőnek tűnnek..
2016. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem a villantós lányok jönnek be, de ettől függetlenül tudom a választ a kérdésedre :) Azért azoknak a lányoknak van több esélye a legtöbb fiúnál, mert hogy is mondjam...Ők a lényegre törnek. Míg egy aranyos, kedves, jól felöltözött lány általában nehezebben kapható. Meg kell küzdeni értük és még akkor sem biztos, hogy sikert érnek el náluk. Sokaknak egyszerűen nem éri meg sokáig futni egy olyan busz után, ami nem biztos, hogy felveszi őket.


Egyébként szerintem semmi jó nincsen abban, hogyha mutogatják magukat a lányok. Mert pontosan azt kapják a srácok, amit látnak :) Míg ha rendesen fel van öltözve egy lány, akkor azért mégsem tudni, hogy milyen ruha nélkül :D Lehet fantáziálni.

2016. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nincs több esélye, sőt, egyáltalán nincs!

Persze ránézésre lehet bejönnek ezek a lányok. Megnézem az idomait, teszek magamban valami megjegyzést, de ennyi.

De nekem az aranyos-kedves lányok a barátnő típus, szóval az ilyen lányokat sokkal többre értékelem :)

2016. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Megforditom a kerdest: lanyok, nektek miert a nagypofaju, kigyurt, "rosszfiu" stilust nyomo ferfiak jonnek be, es miert nem a szereny, kedves, megbizhato fiuk?


Na?

2016. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szépen leírták hogy ők könnyebben kapható(nak tűnnek), és valahol abban is van logika, hogy miért fuss egy busz után ami nem biztos hogy felvesz, ha van taxi.


De ha valakinek nem is az jön be, az is megnézi mert ha valaki jól néz ki, akkor jól nézni. Legfejebb olyan mit a zsiráf. Szép, szép, de otthonra nem kéne :D


De már voltam én is ilyen lánnyal, éés tudod mit? Inkább gépeztem volna :D Najó, ő egy a sok közül, de a többinél tudod hogy mit várj :D Amikor 2 hónapig hallgatod a "Nem tudom"-ot akkor elgondolkodsz, hogy ez most mennyire éri meg :D


De a konkúzió az hogy egyszerűbb megszerezni, jobban néz ki, meg igény van rá, aztán öngerjesztő folyamatként működik a dolog.


Na de amúgy tényleg, a másik oldalról mi van?

Pl én olyan vagyok hogy jobbhíjján ülök a gép előtt, de ha van lehetőség mást csinálni akkor csinálom, pl nyáron biciklizés, stb. Nem vagyok mittudomén ki fia, nincs 40 milliós béjemvém, meg ilyesmi.

De most megint itt van, hogy a kedves fiúk miért nem kellenek? Meg amikor a kedves fiúk hallgatják hogy egy férfi sem olyan mint amilyet a lány szeretne, de igazából az össze tulajdonság stimmel rá csak ő friendzoneolva van. Ja mert hát nem izaglmas, meg ilyesmi?


Tehát itt az a probléma, hogy egy szerény, visszahúzódó lány akar olyan fiút, mintha a szerény fiú akarna egy ilyen villantós lányt.

Ha esetleg megkapják (legyen az bármilyen) akkor meg ott van, hogy az a stílusú fiú mindig olyan, és akkor meg emiatt panaszkodnak, hogy a fiúk milyenek.

2016. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Ők csak dugásra kellenek max fél évig aztán úgy is félrelép mi meg addig kúrogattuk es még fizetni sem kellett... De a normálisan öltözködő nők na ők már más tészta ő értük harcolni kell mert velük tovább vagyunk és jobban megbecsüljük legalábbis magamböl kiindulva ... :)
2016. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
AZ 5.-nek milyen igaza van...:D De mellesleg én nem szoktam rinyálni, úgyhogy válaszolok a kérdésre. Egyértelműen a te stílusod, erkölcsöd jön be jobban...még nem is gondolkoznék, ha dönteni kéne. A félénkség bizonyos szintig szexi ;)
2016. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rosszul gondolod, másként indul be a fantázia. Semmiképpen nem terveznék olyan lánnyal tartósan, mert tudom, holnap/holnapután másnak villant.

Azért érzed úgy, ők kellenek mindenkinek, mert közöttük nagy a fluktuáció.


Legutóbb egyetemi laborban láttam meg egy lányt fehér köpenyben és munkavédelmi sisakban. Képzelheted mennyi láttam belőle, mégis azonnal azt mondtam, gyönyörű ez a csaj.


Küldj képet, megmondom bejössz e :D


20/F

2016. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 #8(3;19$9djwodkebkq válasza:

#5 Nekem aztán nem. A mai fiúk 98%-a ilyen, és nagyon nem jön be.

16/l

2017. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!