Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Mondjatok valami jó farsangi...

Mondjatok valami jó farsangi jelmezeket ami lányoknak való és 10-14 évig jó! Valami olyan kéne amit otthon is meglehet csinálni szerintetek?

Figyelt kérdés
jelmez farsang
2015. jan. 9. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
halvány lila dunszt. Lila tüllökbe csavarva.
2015. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szakállas nő
2015. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

- Fáraónő (Kleopátra),

- boszorkány,

- Barbie baba,

- fekete macska,

- madárijesztő,

- sellő

Ezek szerintem jók és könnyen kivitelezhetőek, a sulimban ilyenekkel is nyernek jelmezversenyeket.

2015. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

az én lányom démon(8 éves) volt, az unokatesója pedig vámpír(6 éves).

szerintem jó ötlet idősebb korban is.

2015. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
lehetsz mondjuk domina is :)
2015. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
madár, fáraó, esetleg hóember.
2015. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Teknősbéka. Kell hozzá kettő zöld harisnyanadrág: egyik lentre (nadrág tetejére is nyugodtan rá lehet húzni), másik fentre, mint egy trikó (középen lukat vágni a fejednek), meg egy zöld műanyag lavór, amit a hátadra erősít Apu vagy Anyu zöld szigszalaggal. :)


Olcsó, egyszerű, garantált a siker. :)


Másik ötlet: Spongya Bob: fekete bakancs, közért mellől ingyen megfelelő méretű karton doboz, olló, kés, festékek, filctoll, némi kézügyesség.

2015. jan. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Harisnyás pippi, ördög, pincér, cigányasszoyn/jósnő, üzletasszony
2015. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm jöhet még
2015. jan. 10. 18:18
 10/11 anonim válasza:
Legyél Zöld Íjász. Nem tudom hogy mennyire ismered azt a sorozatot, de én az voltam, és nekem lett a legnagyobb sikerem. Csak valamilyen fekete köpeny, nagyon sötétzöld póló, fekete legigns és egy kis szempillaspirál meg fekete szemceruza kell és kész is. Ja és nyíltartó (én apukám bőrből készült nyíltartóját vittem el), meg 2-3 db nyíl és egy íj. (DE ÓVATOSAN AZ ÍJJAL MEG A NYILAKKAL!!!) 14/L
2015. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!