Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én csinálok valamit rosszul?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
Teljesen nem értek semmit, ahány lánnyal csak beszélek vagy rá írok mind lekoptat létezik hogy nagyon nyomulok? De hát hogyan, amikor csak átlagos témákról beszélek akkor is ez van, ha meg elkezdek flörtölni valakivel akkor pláne. 2x voltam kapcsolatban életem során mind2x elhagytak. Az egyik csaj azért mert szerinte nem törődtem vele a másik meg azért mert túl sok voltam neki. Ez teljesen felkavar pont olyan voltam mind a kettővel hiszen ez vagyok én. És igen szeretek törődni a másikkal akár kedves szavak, akár cuki kis ajándékok vagy bármi. Naponta többször is elmondtam nekik hogy "szeretlek" igen biztos tudja, hisz ezért van velem, de jól esett. Több mint 1 éve szingli vagyok és azóta semmi. Hiába próbálkozok nem megy. Ez alatt az 1 év alatt 4 lánynál próbálkoztam de nem volt semmi esélyem. ' darabig minden jól ment de ahogy közöltem bármelyikkel is hogy tetszik, onnantól kezdve vissza sem írtak. De miközben bármelyiket is látom 1 helyen bulizunk vagy ilyesmi folyamatosan engem néznek. De ezek után hogy lekoptattak nem merek odamenni. Nem tartom magamat csúnyának, sőt sokak szerint helyes vagyok, aminek örülök is de akkor mi a baj? A törődés? Meg kellene változnom olyanná aki csak magával törődik és leszar másokat? Olyanok lennének a mai nők hogy csak az a pasi kell nekik aki rájuk sem néz? De ha ezt tenném akkor sem keresné szerintem senki sem a társaságomat. Nem értek semmit. Már valaki azt is flörtnek veszi ha csak szimplán kedves vagyok vele és ez is összezavar :( Vagy tényleg a csajoknak kizárólag a rossz fiúk kellenek? Kerestem magamban a hibát de nem találom. Az arcommal nincs semmi baj szerintem és a stílusommal sem, nem vagyok se kövér se sovány mivel rendszeresen edzek, de nem vagyok 1 kigyúrt állat sem. Tényleg az a baj ha valaki kedves és jószívű? Nem szerettem volna ide írni de szükségem van tanácsokra hogy gyakorlatilag mégis hát mi kell a nőknek? 19/f

2016. jan. 23. 20:48
 1/4 anonim válasza:

Minden nőnek más kell :D

Egyébként egy tanács, vagy megfogadod vagy nem, rajtad áll. De próbálj meg NEM csajozni....hátha akkor megtalálod véletlen folytán azt akivel meg van a szikra vagy a közös hullám hossz vagy nevezzük ki minek akarja :D

Minél jobban erőlködsz hogy lehessen barátnőd, anál kevésbé fog sikerülni - ez olyan murphy törvény :D

De a lényeg hogy maradj amilyen voltál, laza, kedves, nomrális, aztán eléd fúj majd a szél valakit. Ne görcsölj, ne stresszelj, a szingliség áldás is lehet olykor, mert lesz időd magaddal foglalkozni, lelkileg is letisztázni mit akarsz, mire vágysz az élettől :)

19L

2016. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Helyesírási hibák miatt bocsánat :P
2016. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát kábé én is így viselkem. Például rámír egy srác... én csak a barátja szeretnék lenni, de miután közli, hogy tetszem neki, onnantól már kínos. Majd lesz valaki aki kölcsönösen vonzódik hozzád. Meg azért törődjön velem, de ne akaszkodjon rám, meg éppen mondhatja, hogy szeret, de ha érezteti velem és kimutatja az is elég, Mondhatja, hogy szeret ha az csak üres szó. Azért ha mindennap elmondaná többször is az már kimonmdottan fusztráló. Nem szeretem a "rosszfiúkat nem azért. Ők is idegesítőek a hanyag önző stílusukkal, de a dédelgetéssel meg agyontörődéssel sem kell túlzásokba esni. A cuki kis ajándékoktól meg hányok.
2016. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gyakorlatilag nincsen rájuk recept, bocs.
2016. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!