Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lány részéről nagy elvárások...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány részéről nagy elvárások ezek párválasztásnál?

Figyelt kérdés
Ne drogozzon, ne kávézzon, cigizni csak heti egyszer pár szálat, ha bulizik, piálás nem zavar. legyen aranyos, kedves, szexmániás, divatos, ne legyen bunkó, de legyen vagány, szeressen bulizni járni, legyenek jófej haverjai, szeressen engem, cserébe nem zavar, ha másokat megnéz mellettem, ne legyen szőrös ott, adjon magára, meg ilyenek

2016. jan. 24. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Szinte mindenhol van ilyen :) sokszor ez is szinte jófiús tulajdonságnak számít :)
2016. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Tudom itt mindenki ilyen de kb en is... Viszont nekem az elvarasom amit nem tudnak teljesiteni hogy őszinte és hűséges legyen ezt a ketőt nem tudják betartani általába:/
2016. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
nem drogozzon ez a fő! bár cigi se épp jó, inni se ugy mint feri a hegyről..
2016. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
nem az! de én kvzom az nem káros! cigi kilőve bulizni se járok a többi is stimmel
2016. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az úgy nagy baj ha minden megvan ami kell csak én cigizem elég sokat és ha bulizni is megyek akkor sem iszok? :D
2016. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne kávézzon? Viccnek jó...ha én szeretek kávézni, fogok is. Bár szerintem az egészséges is. De a lényegre térve, legtöbb normális srác többé-kevésbé elmondhatja magáról ezeket. De mikor megismersz valakit akkor sem ezek lesznek a mérvadók amikor eldöntöd akarsz-e valamit a másiktól. A kisugárzás, a beszéd, férfiasság. Ezek amik vonzóvá tesznek egy férfit a nő számára. És gyanítom, találkozhattál már ilyen fiúval, csak az előbb leírt dolgok nem stimmeltek és ezért nem alakult ki vele semmi. Mert a vonzalom sokkal összetettebb mint, hogy legyen kedves, jófej és társai.
2016. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ebből a szexmániás oké :D
2016. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!