Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még ilyen nő (Hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen nő (Hatalmas elvárások)?

Figyelt kérdés

Szóval..


-Aki őszintén szeret

-Nem játszadozik, nem sértődik meg minden ok nélkül

-Aki rendelkezik olyan tulajdonságokkal: mint a törődő és a gondoskodó

-Aki tekintettel van a párja aktuális érzelmi állapotára

-Akinek fontos az, hogy a párja boldog legyen és ne szomorkodjon.

-Akinek bármit el lehet mondani ami nyomja a lelkünket és nem nevet ki érte, nem használja fel veszekedésnél ellenünk.

-Akit nem zavar ha a másik néha szomorú és letört.

-Aki nem nézz más szemmel a másikra ha régebben öngyilkos akart lenni.

-Akinek nagy szeretett tud adni.


Körülül belül ennyi.

Cserébe ezeket persze megkapná.


2016. jan. 21. 08:56
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:
*Aki nagy szeretett tud adni
2016. jan. 21. 08:56
 2/56 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok,szóval:


-igen

-néha,mikor amúgy is rossz napom van

-rendelkezem

-tekintettel vagyok

-fontos

-nem nevetem ki,csak ritkán használom fel

-zavar

-ilyenért már össze se jönnék vele

-tudok

2016. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:

Ha fizetszverte, akkor olyan csaj leszek, amilyet szeretnel ;-)


Viccen kivul sztem sok ilyen csaj van, csak elbujnak ezek a tipusok nagyon, veletlenul lehet osszefutni veluk csak

2016. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
Van ilyen nő?
2016. jan. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:

# 2


pfffffff

2016. jan. 21. 09:20
 6/56 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik, csak hát a nagy részük foglalt, amelyik meg nem, azzal pont nem hoz össze a sors, vagy ha mégis,akkor pont nem jössz be neki, nincs mese, tovább kell keresni. A hosszan tartó boldog párkapcsolat megtalálásához egy férfinak jó kiállású, határozott, vonzó, sikeres személyiségre(kb.15%-ban számít), egy kevés pénzre(kb. 5%-ban számít), és sok-sok szerencsére, és még több szerencsére van szüksége(80%-ban ezen múlik). Ez van. Life is hard.
2016. jan. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

Én szerintem nincs ilyen nő.

Egyszerűen nem létezik.


Én 23 év alatt nem nagyon találtam olyan nőt akire ezek igazak lennének és azt mondhassam rá, hogy ő egy csoda.

2016. jan. 21. 09:22
 8/56 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ez mindenkiben megvan és meg is mutatkozik,ha a megfelelő férfi mellett van!
2016. jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:

Hogy lenne már meg mindenkiben ?!?!?!?!


Rengeteg olyan nő van aki szarik a másikra, és kineveti ha érzékeny és gondja van.

2016. jan. 21. 09:31
 10/56 anonim ***** válasza:
48%
Mi ez a hülyeség? Szerinted létezik ember aki nem néz más szemmel a másikra ha az öngyilkos akart lenni? Ez nem olyan mint ha egy nap véletlenül felemás zoknit vettél volna fel, hanem olyan rossz érzelmi állapotba kerültél hogy véget akartál vetni az életednek. De ide is csak azokat sorolom akik valamilyen természetfeletti okból sikertelenek a végrehajtásban, pl szíven akarták szúrni magukat, és csak ekkor derül ki hogy jobb oldali szívvel rendelkeznek, vagy leugranak a 100. Emeletről és hirtelen ott terem egy forgatòcsoport egy hatalmas matraccal, szóval nem az ilyen beveszek egy gyógyszert de előtte felhívom a mentőket és megvárom azt hogy már halljam a szirénát tipusú hisztirohamokra.
2016. jan. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!