Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy beszéljek vele ha folyton...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljek vele ha folyton a kis társaságával van?

Figyelt kérdés
Szóval térjünk a lényegre,van egy lány aki tetszik, szeretnék vele ismerkedni de egyszerűen nem tudom megszólítani mert sülve-főve a két legjobb barátnőjével van Facebookon nem akarok ráírni mert az úgy nem az igazi, az szerintem olyan béna. Tippek hogy hogy tudnám leszólítani, beszélni vele? Előre is köszi

#lány #társaságq
2016. jan. 28. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor is odamehetsz hozzá, ha a barátnőivel van. Legyél magabiztos.:)
2016. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan oda mehetsz hozzá így is.

A magabiztosság és a mosoly mindenre megoldás! :)

2016. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A barátnőivel "mit kezdjek"? Sajna eddig így Sosem próbáltam még hogy társaságban van, csak illene a barátnőivel is beszélni mert az egy kicsit bunkónak tűnhet ha csak ahoz az egy lányhoz beszélek
2016. jan. 28. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
9.-es vagy? Csak pár hónapja idmered? És beszéltetek már? :)) Ha többet tudok jobban tudok válaszolni.
2016. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
9.es vagyok igen és sajnos nem nagyon beszéltünk még :( gondoltam ideje javítani ezen
2016. jan. 28. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
A làny ad olyan jeleket hogy tetszel neki? Mert ha igen én odamennék hozzà h mondjuk milyen óràtok lesz? Stb.
2016. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 9.-es vagyok, nekem is van akivel még nem beszéltem..sajnos. (Lány) Én sem mernèk odamenni "hozzá" csak úgy, viszont olyan furcsa hogy ez ilyen nagy dolog mert ha valaki odajönne hozzám egy olyan kèrdèssel ami a sulival kapcsolatos abban nem lenne semmi furcsa. Szóval bátorság :)) írhatsz ha sikerült vagy változott valami
2016. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja velem az van h en meg a b nőének jövök be xd
2016. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!