Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 1 hete szakítottunk, neki MÁR...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete szakítottunk, neki MÁR van más. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesít. Ő már mással van együtt. 2 évig tartott a kapcsolatunk. Együtt is laktunk..

Én 19/L

Ő 22/F



2016. jan. 30. 09:20
 1/9 A kérdező kommentje:

Megd*gni engem is megtudnának. De azt nem akarom.

Komoly kapcsolatba kezdenék csak :/

De arra meg senkit se találok :(

2016. jan. 30. 09:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Értem, hogy nehéz, de nyilván ő így lép túl a dolgon, vagy esetleg már szakítás előtt volt valaki talonban (ugyebár nem tudom, miért mentetek szét). Ne azt nézegesd, hogy ő mit csinál. Szakítottatok, tehát az életetek külön folytatódik, ő is azt csinál, amit akar, meg te is. Hogy egy hét után nincs senkid egy két éves kapcsolatból kiszállva, abban semmi rossz vagy furcsa nincs. Nem kell erőltetni. Főleg hogy szemmelláthatóan te nem tudsz csak úgy továbblépni, hiszen az exeden pörögsz. Hagyj magadnak időt, ne keress senkit, csak úgy élj.
2016. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Keress mást. De nem azt mondom egyből, hanem próbálj túllépni és ilyenkor a legjobb ha először barátságot alakítasz ki valakivel és úgy aztán kapcsolatot. 2 év sok idő, tehát nem szabad "beleesned" egy új kapcsolatba gyorsan mert annak nincs értelme mert nem lesz őszinte. Ne idegesítsd magad azon hogy ő ilyen, már nem vagytok együtt. Felejtsd el szépen. Azt ajánlom hogy a közeledbe olyan programokat-eseményeket látogass ahol tudsz ismerkedni. Vagy könytárba, parkba, buliba. stb.
2016. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Mondj le róla.

Ha már egy hét után van más helyetted, akkor valószínűleg olyan nagyon nem kötődött már hozzád, talán ideje is volt, hogy különváljatok - és ezt minden bántó szándék nélkül mondom.

2016. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha 1 hét szakítás után már mással van akkor nem nagyon viselhette meg a szakitás

Nem éri meg ,hogy bánkódj miatta

2016. jan. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nos,azt nem írtad hogy miért mentetek szét. Lehet már el laposodott a kapcsolat? Vagy sok volt a vita? Nem tudjuk,ezt csak te tudod.

De ha neki egy hét után van más,akkor annyira nem szeretett ő már téged az utóbbi időben.


A másik dolog a következő.

Miért agyalsz folyton rajta? Miért foglalkozol azzal hogy ő mit csinál,és kivel van? Ő már nem veled van,nem a te párod,nem a te gondod.

Nem könnyű dolog a szakítás de túl kell lépni rajta.

Lehet te jobban szeretted mint ő téged.

De tudod mit,vedd ezt egy jó leckének vagy jelnek,nem is tudom.

Nézd,szétmentetek,és egy hét után lett más neki. Ha veled maradt volna,lehet egy idő után elkezdett volna félre lépni. Gondolj bele az hogy esett volna neked? Szerintem rosszabbul mint ez,nem???


Hogy miért nem találsz senkit?

Mert még rajta agyalsz,még szomorú vagy és ez érződik rajtad.

Benne van a negativitás a sérelem a kisugárzásodban,ezt pedig megérzik az emberek és nem keresik a kapcsolatot veled.


Ha rám hallgatsz,és ezt olvastam is,na meg tapasztalat,gyászold meg ezt a kapcsolatot.

Egy nap mikor otthon vagy,hallgass olyan zenét amin tudsz sírni,engedd el a bánatod,a haragod,a sértettséged,mindent,őt is... Amikor kisirtad magad,rázd meg magad fel a fejjel és lépj tovább.

Hidd el,túl lehet ezen lenni.

Minden okkal történik.

Majd jön más,aki szeretni fog ,aki nem csap be. Mindenki okkal lép az életünkbe és okkal távozik. Amikor kell,sem később sem hamarabb. Ennek is oka volt. Fel a fejjel...:-)

2016. jan. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az érzéseket, az érzelmeket meg kell élni, kérdező. Ha boldog vagy, azt is, ha csalódott, azt is. Nem szerencsés azonnal fejest ugrani egy új kapcsolatba, amikor a múlt még nincs feldolgozva, mert ez előbb-utóbb megbosszulja magát.

Ha neki van más, az ő dolga. Úgy cseszi el az életét, ahogy akarja. Ne foglalkozz vele. (Mellesleg nem lennék meglepve, ha csak azért járna valakivel, hogy neked villogjon vele, hogy téged bosszantson. Hogy éreztesse: semmit sem jelentettél neki.)

2016. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem akarom összetörni a világodat, de ez a csaj megvolt már a szakítás előtt is neki. Lehet, nem dugta, lehet, nem csalt meg vele, de nem az elmúlt 7 napban bukkant fel az életében, és alakult ki köztük valami...
2016. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sajtfa válasza:
Mit tennél te idétlenség keres valakt aki jó elredez ne keljen a régi fasz
2016. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!