Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Másfél hete szakítottunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hete szakítottunk. Írhatok neki?

Figyelt kérdés
Nem rámászni akarok. Békésen váltunk el, mert messzire költözött, és mindössze csak az érdekel, hogy hogy van. Baj ha megírom neki és megkérdezem? Azóta nem is beszéltünk, hogy szétmentünk, nem lógunk meg piszkáljuk a másikat. Megértettük hogy ennek vége. Baj ha ennyit megkérdezek?
2015. aug. 28. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem megkérdezheted, főleg ha békével váltatok el :)


22F

2015. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 5 napja szakítottam a barátnőmmel! Kíváncsi lennék rá hogy bírja de az csak rosszabb lenne ha írnék és remélem ő se ír rám! Mi is békében váltunk el csak nagy szomorúságban...
2015. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!