Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen mennyire tudom ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mennyire tudom ezt titkolni?

Figyelt kérdés

Beregisztráltam Tinderre mivel facebookkal kellett a facebook kijelzi, hogy én regisztráltam és használom az appot?

Meleg vagyok, tehát ha beállítottam, hogy csak nőket tudjak kedvelni akkor engem fiúk is megtalálhatnak? Nem tudja senki, hogy meleg vagyok, tehát... én nem akarom, hogy ezt mások is tudják.



2016. jan. 30. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon meleg lehetsz, ha nem vállalod fel.
2016. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

már nem azért, de nem ez volt a kérdésem :)

Mindenféle értelmetlen vitakezdeményezés helyett, annyit szeretnék kérni, hogyha a válaszod nem a kérdésemre felel kérlek hagyjuk a dolgot :D

2016. jan. 30. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem ismerem az oldalt, de ha nem vállalod fel kikhez vonzódsz, hogy találnának meg?
2016. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

neked a grindr-t találták ki. kombináld a gay radarral.

saci ;)

2016. jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
91%

Hát, nyiltan én sem vállalom, de azért a tindert használom :D Nem látszik az adatlapodon elvileg, bár nekem minden privát, szóval ha megosztaná is csak én látnám.

Alapvetően az ellentétes nem van beállítva, de ezt át tudod állítani a keresési preferenciáknál. Még a nemed is be tudod állítani.

Nem tudom, hogy azok a nők közül, akiket kidob nőként keresve, mind meleg e, de sokuk bizonyára. Sok ismerős arc volt pl. pinvanilláról, vagy bulikból, meg ugye a szivárványos profilkép. De azért nem mindenkinél egyértelmű. De hát úgysem látja ha likeolod, csak akkor fogja, ha ő is likeolt téged :D

2016. jan. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is használom, és nem mutatja a FB, hogy használod az appot. Sok meleg használja :D
2016. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!