Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt van olyan aki a Tinderen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt van olyan aki a Tinderen talált párt magának?

Figyelt kérdés

2015. aug. 12. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Párba összerakott sokkal , de nem lett belőle semmi ._.
2015. aug. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értettem, hogy járt vele, lett egy normális kapcsolata.
2015. aug. 12. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Kérdező! Véleményem szerint aki már arra szorul hogy tinderen kell ismerkednie annál már valami probléma van így azokból a kapcsolatokból nem hinném hogy lenne más mint a lefekvés :/
2015. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem tudom, fiú vagy vagy lány, illetve hogy milyen korosztályban keresgélsz, de én leírom a tapasztalatom. Szerintem a Tinder az egyetlen társkereső, ahol vannak normális, igényes emberek, sokkal kevesebb a kamu, mivel facebookkal kell regisztrálni. Nekem összejött ott egy kapcsolat (nem csak szex volt!), méghozzá egy elismert emberrel...
2015. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
3-mas. Szerintem nem kell lenézned azt, aki párkeresőn ismerkedik, sok cuki, normális fiatal párt ismerek, akik így jöttek össze. Tindereseket mondjuk pont nem, de ez semmit nem jelent :)
2015. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

20on évesen, meló kezdés előtt, találkoztam a barátnőimmel egy italra. Addig hülyültünk, és fecsengtünk a legutóbbi elb*szott kapcsolatomról, hogy gondoltam annál rosszabb nem jöhet. Letöltöttem.. Viccnek fogtam fel az egészet, gondoltam aki bunkó annak nem írok vissza, ennyi. 3 napig volt fent az alkalmazás a telefonomon, kb 4-5 emberrel beszéltem.

Ám egyszercsak... Elkezdtem beszélgetni egy sráccal, mint a többivel, tehát semmi szándék nem vezérelt, helyesnek tartottam, de ennyi. Aztán 1,majd 2 órán ár is beszélgettünk, nagyon durva közös szemléletek, gondolatok derültek ki. Vele találkoztam csak. Immáron fél éve, hogy együtt vagyunk, imádjuk egymást, és mindig jót röhögünk hogy egy ilyen alkalmazás hozott minket össze.:)

2016. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tinderen ismertem meg a páromat, már több mint 1 éve együtt vagyunk! :) butaság hogy nem lehet a Tindert mondanám a legigényesebb ismerkedős oldalnak, sok nagyot úgysem tudsz füllenteni. :) az hogy meg csak szex lesz, kikérem magamnak! Nem mindenki azért van ott, hogy szerezzen egy jó éjszakát.
2016. jún. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tinderen ismertem meg a páromat, jelenleg együtt élünk fél éve!:)
2017. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!