Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok ezek alapján rólam?

Mit gondoltok ezek alapján rólam?

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz, hogy fiatal egyetemista srác létemre hidegen hagynak az egyetemi rendezvények? Gólyatáborra nem volt lehetőségem elmenni még nyáron, de nem is mozgatott meg annyira a gondolat. Most lesz a gólyabálunk és nem sok kedvem van elmenni, mert engem nem igazán vonzz ez az egész. Ha bulizni akarok egyet vagy inni, akkor megtalálom annak a módját, elmegyek olyan helyre, ami nekem szimpatikus. Mit gondoltok, lehetek anélkül is teljes értékű egyetemista, hogy nekem nem a bulizásról meg az ivászatról szól ez a néhány évem? Nem sikerült még hasonló emberekkel összefutnom az egyetemen :/ Elvileg már "felnőttnek" számít itt mindenki, mégis elég gyerekesek sokan. 19/F
2016. jan. 27. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Az ilyen stilusu emberekből lesznek kèsőbb a baltás gyilkosok
2016. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Trollokból nem kérek :) De azért köszi, hogy írtál.
2016. jan. 27. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Én se járok el inni meg bulizni.

Gólyatáborban sem voltam. Egyetlen egy szakesten voltam és ennyi. Nem az én világom ez.

20F

2016. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!