Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk eltudnátok fogadni így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk eltudnátok fogadni így egy lányt?

Figyelt kérdés
Depreszióba szenvedő lányról lenne szó.Volt már kórházba is miatta. Nem mindig lehet rajta észre venni legtöbbször életvidám csajról van szó.De néha nagyon levert és legszívesebben azt kívánja bárcsak ne élne.Nagyon sok fájdalmon ment keresztül azért lett olyan amilyen.Nagyon szeret barátkozni a szeretteit tiszta szívből szereti.(: Alapvetően kedves aranyos lány csak néha rátör a szomorúság és a magány.
2016. jan. 31. 20:17
 1/10 Eucica válasza:
Én lány vagyok, de ha fiú lennék vagy egy ilyen fiú tetszene meg. Simán elfogadnám, próbálnék segiteni neki :)
2016. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen elfogafnek. :) Segitenelek is. 14/F
2016. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

El!:)

20/F

2016. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sokszor én is ezt érzem. Természetesen elfogadnám és ahogy tudok megpróbálnék segíteni neki.


23/f

2016. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kegyetlen, de oszinte leszek.

Szerintem egy boldog kapcsolathoz ket boldog ember kell. Nekem mar volt olyan kapcsolatom ahol a baratnom lelkileg kesz volt, egy ideig mukodott is, de a vegen ugy ereztem, hogy neki tamaszra es nem szerelemre van szuksege. Mintha a problemait (ahelyet, hogy megkuzdott volna vele) atakarta volna ram haritani, es megoldattni velem.

Sokat hallgattam meg mikor kiontotte a szivet, biztattam, dicsertem, probaltam segiteni neki, de annyira elvolt foglalva magaval, hogy nem vette eszre az igyekezetemet, es neha ugy ereztem, hogy meg engem sem.

Nem azt mondom, hogy tokeletes, magabiztos, kiegyensulyozottnak kell lenni a nap minden perceben; csak hogy eloszor magadat kell rendbe tenned, hogy keszen allj egy szerelemre.

2016. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megértem nem voltál kegyetlen értékelem,hogy őszinte vagy.És tisztába vagyok azzal amit leírtál.(:
2016. jan. 31. 20:42
 7/10 anonim válasza:
Persze 😊 hány éves vagy?
2016. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon értékes lány! Elfogadnám, örülnék neki, odafigyelnék rá.:)
2016. jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Természetesen!
2016. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megpróbálnék neki segíteni,hogy túl legyen rajta.Nem hagynám magányosnak lenni és szerintem az én örökvidámságomból rá is ragadna.Amúgy meg sokszor vigasztalok embereket, úgyhogy van tapasztalazom is hozzá.16/f
2016. febr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!