Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eltudnátok fogadni így ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudnátok fogadni így ahogy vagyok lányok?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, hogy 25 év alatt még semmibe se találtam meg a tehetségemet, sose voltam jó tanuló, van szakmám, de nem szívesen csináltam, nincs olyan hobbi ami annyira vonzana engem, nincsenek hosszútávú céljaim csak rövidtávú, és ismerkedni se tudok olyan könnyen, komolyabb kapcsolatom se volt még.

Legbelül zavar ez engem és blokkol az ismerkedésbe, mert elég sok ambiciózus lány van, akik már több diplomásak van jó munkájuk, izgalmas életük van, őszintén engem nem zavarna, ha ilyen lányt fognék ki, nem zavarna, ha jobban keresne nálam, tehetségesebb lenne sok mindenben csak szeretném ha nem azt nézné, hogy miket értem el az életben, hanem milyen ember vagyok, és inkább ösztönözném tovább, mint kisebbségi komplexusom legyen tőle.

Értem el sikereket az életben van munkám, jól élek eltudom magam tartani, félig meddig van lakásom, és többször edzek egy héten, de nem tartom magam teljesnek, és úgy érzem egy megfelelő lány mellett lehetnék igazán teljes. Tudom, hogy egyedül is meg kell állni a lábamon ami megy is, de mégse vagyok túlságosan boldog ember.

Társkeresőn próbálom most a szerencsémet és hát nem épp a legjobb a felhozatal, elég kevés lány jön be nekem és fentebb leírt dolgok miatt többször blokkol az, hogy írjak valakire, pedig írtam többre és válaszoltak egy páran, de az egyik mást választott a másikkal rég beszéltem, mert nem látom fent.

Abba látom a tehetségemet, hogy tiszta szívből tudnék szeretni és ha lenne valakim meg is adnám neki.


2015. jún. 6. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy a billentyűt koptatod inkább mozdulj ki és ne csak edzőterembe! Szeretnél egy nőt magadnak és totál befásultál! Ébresztő???!
2015. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, inkább lenne szükségem ösztönzésre, mint arra, hogy a pasim árnyékában kelljen megbújnom, és őt támogatnom folyton a saját céljai elérésében, hogy aztán az ő sikere legyen az enyém is. Tehetségem azt hiszem, van, de lusta vagyok fejleszteni, olyan kéne nekem, aki rávesz. Ha a párom lennél, valószínűleg kölcsönössé válna a másik megsegítése köztünk, helyetted is kutatnám, mi az, amiben igazán jó és sikeres lehetsz. Csak sajnos hozzám kicsit idős vagy. :D
2015. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Számomra az a párkapcsolat egyik alapja, hogy segítsünk egymáson és ne nézzük le egymást, ha valamilyen hiányosságunk van.
2015. jún. 6. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem zavarna,hogy nem lehet vele hosszutavra tervezni es hogy semmi orome nincs az eletben. Az ilyen hozzaallas engem megol, nem tudnek igy egyutt lenni egy ferfival.

18/L

2015. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Abba látom a tehetségemet, hogy tiszta szívből tudnék szeretni és ha lenne valakim meg is adnám neki.

és a segítőkészséged amit írtál szép pozitív dolog

és ez nagyon jó dolog!

ez többet ér mint aki diplomás és gonosz

mert nem minden a végzettség!

Ne feledd ezt!


Nem végzettség számít ki milyen ember valójában!

Igen fontos a tanulás és az hogy legyen 1 szakmája a mai világban!

De a belső értékek is nagyon fontosak!


Minden jót kívánok neked,sok sikert fel a fejjel!

Sok szerencsét kívánok!

2015. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem
2015. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Előbb találd meg önmagad, és utána próbálkozz a társkereséssel. Tojok rá, ha valaki fizikai munkás, de éljen, és ne csak úgy, hogy elvan és sodródik.
2015. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mondom van munkám és jól élek belőle, csak nem szeretném, ha nem magamat nézné, hanem az elért sikereimet.

Ötös válaszoló ez jól esett nekem és nagyon egyetértek veled, hogy nem a diploma meg egyéb ilyen dolgot határozzák meg az ember értéket. :) Jó lenne, ha többen a felszín alá is tudnának nézni.

2015. jún. 6. 13:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig téged fognak nézni, mert a siker csak időszakos. Kitűnőre érettségiztem. Na és? Azóta már több, mint 10 év eltelt. Vannak még ilyenek, haladni kell, célok kellenek, újra és újra bizonyítani kell, enélkül megtorpansz, és belefásulsz az életbe, az meg rámegy minden kapcsolatodra.
2015. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez meg egy hibás gondolkodás: " de nem tartom magam teljesnek, és úgy érzem egy megfelelő lány mellett lehetnék igazán teljes."


Ne mástól várd, hogy teljessé tegyen, önmagadban is legyél teljes.

2015. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!