Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit rontotok el nálatok lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki-Találd-Ki kérdése:

Mit rontotok el nálatok lányok?

Figyelt kérdés
Van egy nagy gondom. Sokszor beszélgetek lányokkal tinderen meg hasonló helyeken. Na addig eljutok, hogy megvan a Facebookjuk, még vissza is igazolnak van hogy 1-2 napig beszélgetünk, aztán azt mondja hogy ír azt nem ír 2 napig. Vagy volt hogy találkoztunk és aztán a kövi talira meg mindig kitalált valamit. Stb hasonló helyzetek. A kérdésem az lenne hogy tudnám fentartani az Érdeklődést? Mit ne mondjak egy lánynak, hogy ne passzoljon. Szoktam járni edzeni és szoktam képet küldeni nekik hogy hogy nézek ki. Azt küldjek vagy ne? Pls segítsetek, dobjatok meg egy pár tanáccsal. Mint látjátok nem vagyok a toppon. 16F

2016. jan. 31. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:

En fiu vagyok de szentem hosszu tavon az oszinteseg a legkifizetodobb mert az lejon egy lanynak h vki nagyon ragorcsol a dolgokra esetleg tul sok vagy nekik... Legyel hatarozott meg vicces azt szeretik... altalaban

Hat en csak ennyit tudok segiteni sok sikert ;)

2016. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!