Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak lányok akiknek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak lányok akiknek van értékrendjük, nem majmolják Amerikából ide ömlő szennyt amivel a média is mételyez, nem divat majmok, nem beképzeltek és bunkók mert plázás cuccai vannak stb. És hűségesek. Van értelmes hobbijuk?

Figyelt kérdés
És nem riadnak teljesen meg a magyar zenéktől(nem a rap és a hasonló förmedvényekre gondolok).Tudom ez ma kezd fehér holló számba menni,de egy kérdést megér!22 f
2016. jan. 31. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lanyok. a lanyok kb 0,001%-a. Nagyon nehez talalni egy rendes lanyt. :( En is pont kb ilyet keresek. :(
2016. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ilyet nem ismerek sajnos ritka mint a fehér holló
2016. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Majdnem mindegyik igaz ram bar a magyar zenekert nem vagyok annyira oda de vannak kozuttuk olyanok is amit nagyon szeretek:)a mulatost is csak ahoz megkell lennie a jo hangulatnak:D
2016. jan. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát, én nem tartom magam annak a tucatlánynak, akit írtál. Sportolok, olvasok. Vagy mit értesz értelmes hobbi alatt? A zenében kicsit pontosíthatnál.

Mondjuk korodbeli lányt tényleg nem ismerek,aki szingli, és aki megfelelne a kritériumaidnak, így belegondolva ez kicsit megijeszt.

16L

2016. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Miért, csak annak a lánynak van értékrendje, aki teljesen elveti az amerikai dolgokat, nem vásárol plázában és klasszikus/népzenét hallgat?

Imádom amikor ilyen szinten beskatulyázzák az embereket..

Én nem vetem meg az amerikai előadókat, filmeket, szerintem igen is vannak igényes dolgok, amiket érdemes figyelemmel kísérni. És igen, szeretem a divatot is.

És a mai zenéket is.

De ettől függetlenül nem vagyok igénytelen és buta, van értelmes hobbim és lehet velem beszélgetni, nem is akármikről, nekem elhiheted.

A hűség meg nem értem, hogy kapcsolódik ezekhez a tulajdonságokhoz.. De igen, egyébként teljesen hűséges vagyok/lennék ahhoz akit szeretek.


Fogadj el egy jó tanácsot és ne keress olyan lányt, ami a te tévképzeted szüleménye, ami csak neked tökéletes, mert akkor életed végéig várhatod! Nyiss más felé is:)

18/L

2016. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jelen! :D Habár én nem korodbeli vagyok, de attól még jelen! :D
2016. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A gond nem a plázával van,és a zenével egy más kérdés,hogy sok rap és hasonló valamit hallgató (amerika imádó)személy olyan igényes mint a sivatagi teve és olyan intelligens mint két pár huszár csizma.És most a társkereséstől elvonatkoztatva hasonló önidentitással bír mint egy gettó lakó az operenciás tengeren túl.A gond azzal van,hogy sokan nem látnak a tovább a pláza folyosójánál!
2016. jan. 31. 22:48
 8/15 A kérdező kommentje:
# 6/7 hány éves vagy?
2016. jan. 31. 22:55
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a divatot inkább azt húzom fel ami tetszik mint azt ami épp menő. Ha egy mód van rá magyar zenét hallgatok de abból bármi jöhet szóval a rappet is meghallgatom. Hűséges típus vagyok értelmes hobbinak talán az olvasás mondható viszont imádom az amerikai sorozatokat. Nem vagyok beképzelt próbálok mindenkivel kedves lenni amennyire ez lehetséges.

Viszont te nagyon elutasítónak tűnsz mindenfelé ami kicsit is más mint te.

20/l

2016. jan. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13 :D Igazából nekem valahogy a genetikámba bele van kódolva, hogy még csak hasonlót se sikerüljön venni mint ami mindenkinek van. :D Kisebb koromba mondjuk szomorkodta ezért, de ma már tudatosan szembe megyek az árral. Na jó azért csak mértékkel! :D Meg van mikor csak véletlenül is sikerül kifognom olyan dolgokat amik ugymond nem menők. Meg emlékszem még régebben nagy divat volt kiscsajok közt ez a kis pici gumi amiből karkötőt lehet csinálni. Amikor még nem jött divatba, egyedül csak nekem volt a suliban és mindenki dicsérte meg minden. Aztán amikor meg divatba jött akkor meg már szándékosan nem is hordtam. :D
2016. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!