Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért divat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért divat az, hogy a komoly kérdezőket kikezdik ahelyett hogy értelmes válaszokat adnának?

Figyelt kérdés

Bezzeg a trollkérdésekre, meg a mekkora a mellem kérdésekre meg a lányok ismerkedési kérdéseikre kapnak mint légy a szarra.


Meg azt vettem észre, hogy aki komolyabban gondolja a szerelmet, párkapcsolatát és kérdez, kommentál, kimondja a tutit, akkor szétpontozzák. Milyen morál van a fiatalok közt?



2013. okt. 24. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
This is a very good question, my friend
2013. okt. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem azért, mert mindenáron beakarjuk bizonyítani, hogy mennyire jó arcok vagyunk.
2013. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Mert sok buta ember van itt, akik ész nélkül kérdeznek mindent, minthogy maguktól megtalálnák rá a választ. Problémamegoldó képességük nulla.
2013. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pontszám a lényeg, hanem h a kérdező a sok trollkodás közül ki tudja választani a relatíve használható válaszokat. Ha meg kap párat, akkor az már jó, a többivel nem kell törődni.
2013. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

"a komoly kérdezőket kikezdik ahelyett hogy értelmes válaszokat adnának?"

én eddig (3 éve vagyok a gyk-n) azt tapasztalom, hogy aki valóban komolyan kérdez, 1-2 idióta választ leszámítva, komoly válaszokat is kap.


"Bezzeg a trollkérdésekre, meg a mekkora a mellem kérdésekre meg a lányok ismerkedési kérdéseikre kapnak mint légy a szarra."


trollkérdésre troll válaszokat adnak, sokan viccből, de többségük ugyanabból az unalomból, amiből a kérdező is feltette a hülye kérdést. a melles és ismerkedős kérdésekre azért ugranak, mert ingyen pucér képre nyilván mindenki rákattint, másrészt az ismerkedés az élet természetes része.


"Meg azt vettem észre, hogy aki komolyabban gondolja a szerelmet, párkapcsolatát és kérdez, kommentál, kimondja a tutit, akkor szétpontozzák."


én is komolyan kimondom, amit gondolok, az meg nem érdekel, ha lepontoznak. inkább légy őszinte, mint hülye gyakoris pontokért hazudozz :D ne foglalkozz vele. ez olyan, mintha azon mérném le, hogy jófej vagyok -e, hogy hány lájkot kaptam. b*ssza meg a lájk magát, ott, ahol van.


Milyen morál van a fiatalok közt?


leginkább semmilyen.


remélem segítettem :)

2013. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ROSSZ kategória.


A címkénél azért felnevettem.

2013. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
mert ez nem az értelmes válaszok oldala, hanem a gyakori kérdéseké
2013. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát, el van krvulva az oldal... láttad volna nyáron, hogy mi ment itt.


Ahhoz képest most jó világ van.

2013. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mi ment itt a nyáron? volt valami arc itt aki állítólag kiosztotta a népet rendesen XD
2013. okt. 24. 16:28
 10/12 anonim ***** válasza:
A gyk párhuzamosan kellene, hogy csináljon egy társkereső oldalt, ahol a sok troll egymásra találhatna, és akkor nem itt zargatnának minket.
2013. okt. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!