Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doktorival, fekete öves küzdősportolókén, divat modellkét egy kedves szeretni tudó, gondoskodó értelmes férfias pasiként lehet esélyem egy ~12cm/~2cm pénisszel? :O

Figyelt kérdés

Sajnos komoly, tegnap jöttem ki terápiáról, de még bolond sem vagyok. Mihez kezdjek így?


Nem magyar nyelvterületen élek, nem félek hogy lebukok.

Viszont én magyar nemzetiségi vagyok. Egy hibás gén együtt állás okozta a kis (még nem micro péniszűséget), semmi más oka nincs.


És van ujjam és az fürgébb - a méret célzásra - és nyalni is jól tudok. Bár igaz is. Csak viszonozni fáj már a lánynak, mert elsőre nem ha nem hagy ott, szinte egy sem.


2015. szept. 14. 11:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tele van helyesírási hibával. Csak 4-ig tanultunk magyart.
2015. szept. 14. 11:04
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Igen, persze, doktori... én meg a Harvardon vagyok professzor.
2015. szept. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
dr. sado. Epilátorként epilógus végzettséggel és 3 méteres pénisszel azt tudom mondani neked, hogy a nőket nem érdekli a pénisz. Mindegyik puncira vágyik.
2015. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Lehet esélyed, persze. Van, akinek fontos a pénisz, van, akinek bőven elég az, ha ujjal, nyelvvel, segédeszközökkel jó vagy. A 12 centi amúgy nem a világvége, annyival lehet érdemben, ügyesen dolgozni.
2015. szept. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Amúgy sima jogi doktor, és hátáron túli magyar vagyok. Hol tanítanak általában négy évig magyart? Felvidéken.


Francia mamutnál dolgozom helyi jogi ügyeben.


És egyedül vagyok, mert rágörcsöltem erre.


Amúgy nézd meg milyen arányban a magyar "származású"/nemzetiségű (volt) sportolók a

szlovák öltönymodellek! Kicsit nyugatibbnak tűnünk, ez nem "szidás".

2015. szept. 14. 14:06
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha ez annyira zavar, javaslom a műtétet. Neked megérné!

(Nekem a világ legfeleslegesebb beruházása lenne, olyan mint az alföldi autópálya-alagút)

2015. szept. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem értelek... Ha igazi szerelemre vágysz és meg is találod, persze ebben a dologban nagyon biztosnak kell lenned és őszintén kell hinned ebben, akkor van esélyed hogy boldog lehess! Mivel hidd el nem a méret a lényeg!!!! Miért nem hiszik ezt el a férfiak?? Persze izgató ha nagy de nem ezen mulik! Ez ugyan az hogy a férfiaknak izgató egy gyönyörű női test látványa!Mert ha így lenne akkor mindenki mezítelen járna, és tényleg méret alapján választanánk párt! Ez ugyan olyan mint a nagy mell téma, nekem kicsi van, de a pasik a nagyot szeretik, a gátlásad vetkőzd le, és próbálj boldogulni , mert egy remek ember vagy!!!! Kitartás!❤️
2015. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A is mell az ártatlanság érzetét kelti, még ha közben pajkos a lány-nő.


A kis pénisz meg az impotenciáét.


Amúgy ideális szex méret a 18cm/5cm és nagyobb fizikális évezett is nyújt legtöbbször, mert kitölti a hüvelyt.


Implantációs pénisz nagyobbítástól sem lesz átlagos méretű sem. És ilyen keskeny barlangos testeknél, már nem is javasolt a műtét.

2015. szept. 17. 11:11
 9/14 anonim ***** válasza:

>Amúgy ideális szex méret a 18cm/5cm


Akkor legyél tisztában azzal, hogy a 18 cm körülbelül a felső 1%-ra jut. Az átlag 15 cm körül van.


A G-pont nincs túl messze a hüvelynyílástól, azt bőven eléred, próbálj meg arra fókuszálni.

2015. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem csak hüvelyi orgazmus a jó...
2015. szept. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!