Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért magas minden szép lány?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért magas minden szép lány? De tényleg mi ennek az ok? Nálatok is így van?

Figyelt kérdés
Naszóval 13 éves fiú vagyok aztán a mi évfolyamunkban a szép lányok mind170cm körül mozognak. Jött egy új lány aki brutál jó de ő is magas. Most talán jönne megint de ő is jó de 171 cm. Ém meg 160 apró vok. Ez most mi?

2016. febr. 6. 08:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Talán csak azért nem veszed észre a szép alacsony lányokat, mert berögzült hogy ugyis csak a magasak szépek. A mi sulinkban is van pár magas lány (én is egy vagyok köztük, 175,5 cm), de sok több a csunya köztük mint a szép.
2016. febr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*sokkal
2016. febr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nálunk sem az osszes magas szép, de viszont akik szépek azok csak a magasok csoportjából kerulnek ki. Nekik jó a fenekok, és a lábuk is brutal. Viszont az alacsonyabbaknak nincs ilyenjuk . Nalunk az osszes kicsi vagy vézna vagy dagi vagy csunya
2016. febr. 6. 09:05
 4/16 anonim ***** válasza:

Én is 13 éves vagyok, és ugyan úgy látom mint te :-)

Mondjuk nekem szerencsém van mert 169 cm vagyok.

Szerintem a magasak azért szebbek,mert az alacsonyok egy idő után nem nőnek és így ha hiznak meglátszik rajtuk. A magasak meg elnovik a hájat.

2016. febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én 190feltti vagyok,szivessen adnék pár centit,mert akik nekem jönnek be azok mind picik!
2016. febr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Fuú de hogy a magasabb lányoknak milyen szép formás lábuk tud lenni, egyből bepörgök rá. Csak az a szar hogy ha ossze is jonne talán akkor is kirohognének.
2016. febr. 6. 10:13
 7/16 anonim ***** válasza:
Var egy ket evet es te is magas leszel... Ok hamarabb megnonek aztan 1 par ev es felnosz kozejuk nyugi.
2016. febr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A lányok nem szeretik a lábimádókat!
2016. febr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

1.: miért nem szeretik? Erre kiváncsi vok:-) ?

2. Ha magasabbra is nőnék mi a faszt csinnáljak pár évig? Majd maximum reménykedekk egy alacsony de formás lányban.

2016. febr. 6. 12:14
 10/16 anonim ***** válasza:
13 éves vagy ilyenkor az osztályomba lévő fiúk is ilyen alacsonyak voltak de 15 éves korukra megnőttek és jó culák lettek én is magas lány vagyok és ők magasabbak lettek nálam pedig kezdetben kisebbek voltak vagy egy fejjel úgyhogy neked is elfog jönni az időd csak légy türelemmel.
2016. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!