Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám ezt helyrehozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt helyrehozni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, 16 éves, nagyon tetszik.

Ráírtam fb-on, aznap tök jól elvoltunk, mondta, hogy magányos és örülne ha ezen segítenék. Hát nekem se kellett több, csaptam neki a szelet, hogy mennyire bejön. Ő szintúgy. Eközben a húga kórházban volt és következő nap ment hozzá, egyik haverommal meg dolgunk volt a kórházba, de nem mondtam neki, hogy én is megyek. Amikor meglátott jött oda ölelt meg. Puszi. stb.

Aznap este már valamivel fusztráltabb volt velem szemben. Gondolom a húga miatt is ki volt. Következő nap megbeszéltük, hogy találkozunk, de nem sokkal utánna írja, hogy mégse jó mert találkozik valakivel.

Gondolom egy fiuval. Nincs hozzá közöm mert csak pár napja beszélünk, de úgy éreztem mintha eddig tartott volna, hogy van nála esélyem. Mindig utaltam rá, hogy nincs esélyem, és úgy éreztem, hogy kerül. Következő nap kicsit berugtam és össze vissza irkáltam neki mindent aztán sikerült felhúznom. Az utolsó üzenetemre nem válaszolt, és azóta nem írt. Ez volt 3 napja. Hogyan tudnám még ezt helyre hozni? Fb-on nem merek ráírni félek, hogy csak felhúzom.



2016. febr. 6. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, nem biztos, hogy fiúval talizott. Miket irtál neki részegen? :/
2016. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
már nem emlékszek pontosan, a beszélgetést meg kitöröltem. Igazából mondta, hogy nem szereti mikor ilyen vagyok meg, hogy össze vissza beszélek. Aztán írtam neki, hogy megyek inkább alszom mert egy gyökér vagyok. És akkor húzta fel magát, hogy mindig azt hiszem, hogy utál.
2016. febr. 6. 13:51
 3/13 anonim ***** válasza:
Nézd! ha 3 napja nem írt, egyik lehetőség: idő kell neki, hogy lenyugodjon meg gondolj bele, húga kórházban van, nem hiányzik neki még egy részeg srác zagyváskodása. 2 lehetőség: hagyj békém örökre. Na már most gondolj bele: ha tovább is próbálod visszanyalni magad....hát..... fiúként... elég gázos. És lehet nyámnyila pasinak fog titulálni aki visszasírja magát. Van más elég lány, hagyd a francab, van neked is önbecsülésed, ha nem ír, ne írogass te se neki.
2016. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Van önbecsülésem, és visszanyalni nem fogom magam. :)

De, nekem kell ez a nő :D

2016. febr. 6. 14:53
 5/13 anonim ***** válasza:
" Nekem kell ez a Nő"- hát akkor küzdj érte, de ha valaki 3 napig nem ír vissza neked, gondolkozz kicsit: Te mennyire vagy fontos neki? Vagy mennyire figyel rád már oda? Ahogy én értettem te elcsesztél valamit: ha 3 napig én nem válaszolnék, kb. az lenne bennem, hogy van jobb dolgom is mint, hogy veled újra beszélgessek. ÉS annyira én nem akartam, hogy most kedvem legyen megint beszélgetni.
2016. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Küzdeni, küzdenék érte, de p*csát nem csinálok a számból egy nő miatt. :D

Egyik haverom ismeri a csajt és jóba van vele.. Azt mondta, hogy nem haragtartó, és nyugodtan írjak rá, hogy nem e tudnánk megbeszélni. De, valahogy nem neten akarnám megbeszélni.

2016. febr. 6. 15:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha a haverod ezt mondja, akor lehe még belőle valami. Amúgy tetszik a felfogásod: szádból nem csinálsz... Amúgy a csajok elég szeszélyesek, és kiimerhetetlenek. Hallgathatsz a haverodra, és ráírsz, neten meg igazad van: az ilyesmit nem ott rendezik le. Én nem írnék rá,ha a helyedben lennék. Te is hibáztál, de nem írtál le mindent, de gondolom, azért nem sértetted meg olyannal, amitől normális ember esetleg megharagudott volna. Szem előtt kell tartani, hogy a húga állapota miatt milyen lelkiállapotban lehet. Vagyis, én a helyedben várnék: ha ő is akarna valamit, egy idő után azért megkeresne, ne te legyél az, aki minden áron békülni akar. Ha komolyan gondolná, egy idő után keresne, mert ez nem lehetett olyan főben járó vétek...
2016. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
U.I. kicsit most összezavartál: "De nekem kell ez a Nő", majd : Azért pi***t számből nem csinálok egy nőért". Kicsit úgy tűnik nekem, hogy túlpörgöd a dolgot. Azért lelked mélyén benne van, hogy sok másik nő van, de nagyon rákoncentrálsz erre a lányra, és bebeszéled emiat magadnak, hogy csak ő kell. Én 23 éves vagyok, egy jó tanács: ha egy lány 3 napig nem ír vissza, én hagyom a halálba, mert rajta kívül beszélek vagy 2-3-al, és ha nem ír vissza, hát Isten tartsa meg. Van még 2-3 potenciális jelölt. És két nap után már nem is érdekel, hogy írt-e vissza vagy nem.
2016. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kéne a nő, mert nem egy r*b**c aki mindenkivel lefekszik és ez nagyon megfogott benne. De, nem fogok írogatni neki, mint egy nyomorék, hogy ne haragudjon már, stb.

Mondta a csaj, hogy ő csak azt szeretné, ha valaki tenne érte. Meg haverom is mondta, hogy nagyon vágyik rá, hogy valaki foglalkozzon vele.

Kollégista vagyok és ez a haverom a szoba társam és néha szokott jönni a koliba. De, ezek után miattam lehet nem fog. :D Ha mégis inkább akkor próbálnák vele beszélni erről személyesen.

2016. febr. 6. 16:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy valaki arra vágyik, hogy törődjenek vele. De attól még nem mentesíti fel az alól, hogy 3 napig ne írjon, vagy esetleg majd ne ő keressen meg.
2016. febr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!