Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromlott a kapcsolatunk hogy tudnám helyrehozni?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal nagyon jó baráti kapcsolatot alakitottam ki az elmúlt 1,5 évben. Ugyan én többet is szerettem volna de megbeszéltük hogy max. baráti szinten maradunk meg. Ennek ellenére nagyon jól elvoltunk és sok mindent megosztottunk egymással. Ugyanakkor néha elkövettem azt a hibát hogy próbáltam rájönni arra miért nem lehet több is köztünk. Amiért bocsánatot is kértem.Most ő külföldön dolgozik de kéthetente hazajár. Ennek ellenére párszor találkoztunk de érezhetően valamit megváltozott az utóbbi egy hónapban. Ritkábbak az üzenetváltások és amikor itthon van sem ér rám és ez engem nagyon bánt. Félek nem férek már bele a mostani életébe és nem tudom mennyire venné jól ki magát ha ezt felhoznám neki. Pedig szembetünően megváltozott a kapcsolatunk és zavar hogy nem tudom miért. Tanácsokat szeretnék kérni mi lenne a jó lépés mert hiányzik.


29 F



2016. jan. 16. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem működik barátság nő és férfi között, te meg hogy barátkozol olyan nővel, aki tetszik neked? Ez nem működik, ő is tudja és szerintem van valakije.
2016. jan. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"de megbeszéltük, max. baráti szinten maradunk..." Kéremszépen itt van a probléma gyökere. A "megbeszéltük" annyit jelent, hogy te bevallottan többet akartál, de belementél ebbe a csapdába. A lány NEM akar tőled semmi komolyabb érzelmet egy kis együtt hülyülésnél, minél jobban gályázol, annál jobban eltávolodik tőled, mert ez feszélyezi. Ráadásul külföldön dolgozik, nyilván szerteágazó ismeretsége van, ez téged még jobban a háttérbe szorít. Sajnos (szerintem) ebben a helyzetben nincs igazán olyan jó lépés, amivel "helyrehozhatnád" ezt az amúgy is csak haloványan létező kapcsolatot. Ha nagyon nyomulsz, egyáltalán nem fogja keresni, elfogadni a veled való kapcsolatot, még ha baráti is.

Van ilyen, de ez még csak szakításnak sem nevezhető, hiszen teljesen egyoldalú a lángolás. Egy darabig szomorkodsz, de tovább kell lépni.

2016. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!