Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ilyenkor is illik vinni valamit?

Ilyenkor is illik vinni valamit?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, neki meg egy jó ismerőse, meghívta Őt a szomszéd városba bulizni(születésnapozni), a barátnőm meg mondta, hogy visz engem is. Ahova megyek, ott én senkit nem fogok ismerni, 1-2 emberen kívül, könnyen barátkozok ha olyan az adott ember, nem azzal van a gond.

De a születésnapost sem ismerem, soha nem láttam, csak a keresztnevét tudom, meg, hogy most lesz 16 éves.

Nem tudom, hogy ilyenkor illik-e vinni valamit, vagy nem, mert ugye bár nem ismerem, de elhívtak.


2016. jan. 11. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha visz a barátnőd is akkor vigyél szerintem, jófejség, örülni fog :) Szerintem gáz lesz üres kézzel beállítani.
2016. jan. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell szülinapi ajándékot venned. De illik valamit vinni. Egy üveg italt például.

Ha nem szülinap lenne, akkor sem illik üres kézzel beállítani.

Mi vagy pénzt adtunk be és akkor nem kellett vinni külön semmit. Vagy mindenki vitt valamit, piát, rágcsát.

2016. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
És ha ketten visztek valamit? :)
2016. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jan. 12. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!